Liečivá sila kúpeľov pre pacientov s ochoreniami kĺbov a chrbtice- rozhovor s MUDr. Markechom

„V zozname nami liečených ochorení sú aj ochorenia, ktoré si vek nevyberajú, takže liečime aj deti a naše služby vyhľadávajú aj mladí ľudia - tridsiatnici, ktorí si uvedomujú potrebu prevencie ochorení pohybového aparátu, a ktorí prichádzajú aj kvôli oddychu a relaxu.“



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/13806-lieciva-sila-kupelov-pre-pacientov-s-ochoreniami-klbov-a-chrbtice-rozhovor-s-mudr-markechom

Dobrý deň. Pani doktorka. Ja som po operácii SYRINGOMYELIE krčnej chrbtice, urobená drenáž. Bol som po operácií v kúpeľoch v, Kováčova, ,. Som ZTP pacient 25-r. po operácii. Mal by som ja, nárok, , na bezplatnu, alebo hoci s doplatkom,… kúpeľnú liečbu?. Ja som si prečítal váš článok, kde hovorite o kúpeľnej liečbe vo vašich kúpeľoch, pre pacientov z ochorením kĺbov a, chrbtice, , Rád by som navštívil vaše kúpele, a tak si zlepšil pohyblivosť a zmiernenie bolesti, ktora trvá už 25-r. Ako je to u vás s takými pacientmi ako som ja?. Vopred dakujem za odpoveď… ctibor.

Dobrý deň, prosím Vás mám syringomyeliu tiež v krčnej chrbtici, prosím, ak sa dostanete k tomuto príspevku, napíšte mi mail na: Karin.hubocanova@gmail.com. Mám na Vás milión otázok, s pozdravom Karin