Liek na hlieny

Ahoj Livia vyskusaj ACc 200, +kalcium injekcie, vsetko mozne som vyskusala, uz som nevladala kaslat z tych hlenov ale toto mi pomohlo, odporucam

Andrea, čo je to ACC 200? Ja mám hlieny už tri roky, nekašlem ale ich vypľúvam, robím to počas celého dna, hlavne po jedle. Už som z toho zúfalá. Bola som všade od alerg. po gastroenterológa. Všetko mám ok, iba mám alergiu na laktózu. Ale pijem bezlakt. mlieko, aj to len veľmi zriedka, varím z neho jedlá, ale stále je to to isté. Nič mi nepomáha.

Mam tri tyzdne hloeny. Poradite mi prosim.

Mam tri tyzdne hloeny. Poradite mi prosim.

Robte si doma zazvorovy odvar s citronovou stavou. Rano aj vecer, medzitym si kupte v lekarni ustny sprej strepsils alebo cukriky strepsils. Casto spite, vo vyvetranej miestnosti. Mne to pomohlo. Na zaludok je dobre pivo, deci denne, ale az po vylieceni.

Ja mam hlieny uz asi dva mesiace ked som bol chory a odvtedy sa ich neviem zbavit teraz po dvoch mesiacoch mam zväčené uzliny pod sankou a neviem co mi je vedel by niekto? Ďakujem za odpoveď.

Ak jej kupte mulerove pastilky s vitaminom c alebo echinaceou, davajte nosny sprej z lekarne, teplo oblioekat, dodrziavat hygienu atd.

Ahoj ja mám presne tento problém borím sa s tým asi 4 roky už mám toho plné zuby som z toho zúfalá

Dlhe roki som mal podobni problem pochodil som kopu lekarov každi machcel liecit na niečo ine ale vysledok žiadni. Odporucam použivat Vincentku a stim preplachovat nos. Kupte si ju v potravinach stoji len par centov a je to toiste ako v lekarnach len lacniejsie a mate pollitra. A jasom si objednal solni inhalator v TOP SOPE udajne je tam specialna sol z nejakej bane vola sa to B. N. M. Po dvoch tižnoch sa my stav zlepsil o 90percent. Preventivne ho pouzivam do dnes je my dobre. A už sa nemusim hanbit v robote alebo na ulici ked ma chitil zachvat kasla a vykaslaval som enormne mnostvo hlienu vyskusajte ja si mislim že to pomože a nemusite chodit ani k moru.

Pomaha med. Pri pruznakoch kasla a dusnosti do hrdla date lyzicu medu a chv ilu podrzite v ustach.
Potom prehltnut. V najhorsich chv ilach stava z cerstvbeho citrona s medom. Zazvorovy odvar na povzbudenie.

Chcela by som upozornit na užívanie Rhinocortu, z mojej skúsenosti, hlavne pri dlhodobom užívaní, spôsobuje perforáciu nosovej prepážky a to je tiež veľmi nepríjemný problém.

Solmucol je docela fajn ale aj vincentku lekári odporúčajú.

Ja keď som chorá a mam aj hlieny tak nejdem hneď ku doktorovi a dám si https://onlinelekaren.sk/p/acc-20-mg-ml-peroralny-roztok-pre-deti-a-dospelych-sol-por-fl-skl-hnedastriekacka-1x200-ml/ . Hlieny mi skvapalní a rýchlejšie ich vykašlem a ku doktorovi ani nejdem keď sa mi to nezhorší :slight_smile:

Diskusia je to stará ale problém stále aktuálny. Môj manžel mal také hlieny ako tu viacerí opisovali, tuhé a akoby bublinkaté. Poradila som mu znížiť si dávku Prenessy ktorú berie na tlak…a hlieny miznú. Samozrejme že znižuje postupne a tlak kontroluje. Chcem tým povedať že niekedy treba pozrieť či to čo užívame nevytvára zhoršenie zdravia a radšej niečo ubrať ako stále pridávať ďalšie lieky.