Lifting tváre - facelifting

Nemate niekto prosim tuto skusenost? Chcela by som podstupit facelifting. Hladam dobreho odbornika. Vopred dakujem.

V B. B. v Novamede, inak neviem, ale asi vo všetkých centrách. Mne sa zase pozdáva skôr laserový lifting, má niekto skusenosti, kde maju aký laser alebo IPL?

Ďakujem, no tam to nerobia, som totiž z BB a informovala som sa. Mne je jedno kam pocestujem, ale chcem aspoň konzultáciu. Ozve sa mi niekto, kto to podstúpil?

Prečo hneď plastika? To nič neexistuje, čo by ma len trochu vylepšilo?

Žienky, prosím Vas, absolvovali ste niektorá lifting v lete. Dá sa to?

Ja som učiteľka na gymnáziu a nemám inú možnosť. Ale je fakt, že doma máme klimatizáciu

Počula som, že operácia tváre môže trvať až 4 hodiny, hospitalizácia trvá niekoľko dní, rekonvalescencia 2 - 3 mesiace a vydrží to len 5 rokov, výnimočne viac - viete to niekto potvrdiť? Mám strašnú bradu, ale nie som si istá, či to za to stojí. Ďakujem

Mala som robený lifting pred troma týždňami. Operácia trvala 2 a pol hodiny. Na klinike si ma nechali do druhého dňa. Vlasy mi tam umyli po odbalení hlavy na štvrtý deň. Do roboty ako kozmetička som išla po desiatich dňoch po operácii. Lifting sa veľmi vydaril. Ešte si poriadne necítim kožu pri ušiach, ale bola som ubezpečená, že pocity sa obnovia.

Anička a kam ideš na lifting? Ja už dlho uvažujem, že niečo urobím so svojou tvárou. Potrebujem nejaké referencie Ba-okolie.