Liposukcia

nie nevies to ti len lekar na konzultacii bude vediet povedat ci je to mozne v akom rozsahu a tieto veci predsa len je to ine ked lekar ma skusenosti s takymito vecami vie ako telo na co reaguje v akom rozsahu je co mozne robit pretoze to dennodenne robi takze osobne by som si v hlave nerobila ziadne teorie ani nic podobne ale nechala by som to na lekara isla by som na konzultaciu spomenula by som mu co chcem co ocakavam a nech mi on povie ci vobec je to mozne alebo nie

@viliana ty máš liposukciu za sebou, keď toľko toho o tom vieš? tiež som nad takýmto zákrokom uvažovala avšak obávam sa toho zotavovania, že ako dlho budem mimo ten taký môj bežný rozlietaný život a najmä kto bude za mňa robiť tie veci, čo teraz stoja a padajú na mne a teda málo ich nie je, neviem akoby som to zvládala

Neviem či ona má liposukciu za sebou alebo nie. Ale ja ju mám pred sebou. Od septembra dúfam, že už budem šťastná žena po liposukcii. Veľmi sa teším aké zmeny mi to celkovo do života prinesie. Čo som sa dozvedela na konzultácii tak je to dosť individuálne podľa toho, kde sa liposukcia robí, v akom rozsahu a takéto bežné veci. Záleží aj na tom ako to máš na mysli, že rozlietaný život. Samozrejme, že šetriť sa budeš musieť, ale nejaké normálne nie náročné činnosti budeš môcť v pohodke robiť, tiež som zvedavá ako to pôjde, ale verím, že zvládnem. :slight_smile:

ano mam ju za sebou ppresla som si tym vsetkym preto ti o tom pisem lebo viem ako to je aj co vsetko ta bude cakat :slight_smile: nemusis mat strach z toho do bezneho zivota sa zabehnes pomerne rychlo aj ked si musis uvedomit ze nie je dobre nejako telo zbytocne pretazovat a zatazovat

Žasnem. Ja nie som sama. Nie som jediná ktorá sa chce odhodlať k takémuto kroku. Mám radosť. Niekoľko rokov sa pasujem s väčším bruškom, všetko, čo zjem sa mi uloží do neho a ani za svet ma to nechce opustiť. Začala som cvičiť, makať na sebe, avšak brucho sa vôbec nemení preto remýšľam nad liposukciu, máte za sebou niekto lipo brucha?

*nie si sama :slight_smile: to sa stava aj ked kazda mame ine problemove partie ale nastastie liposukciou sa daju akekolvek problemove partie odstranit len potom je potrebne sa udrziavat v kondicii a nieco zmenit aby opat sme sa nedostali do stavu ako pred liposukciou :slight_smile: *

Tiež som sa dlho trápila s istými partiami. Nakoniec som prišla na to, že musím nejako inak zakročiť ak sa ich chcem definitívne zbaviť. Niekedy ani cvičenie nestačí. Čiže rozumiem aj tomu, že nevidíš nejaké pokroky, niekedy to nie je jednoduché a dlhú dobu trvá, kým je vidieť aspoň malé pokroky. Čo by si chcela vedieť?

Čo by som chcela vedieť? Všetko čo sa dá. Najmä by ma zaujímalo, čo všetko pred liposukciou budem musieť vyriešiť, čo ma bude čakať. A taktiež ako taký zákrok alebo ako by som liposukciu mala nazvať prebieha.
Tebe ju robili tak, že si bola uspatá?

uz tiez sa radim k zienkam, co maju liposukciu za sebou, u mna to bol beh na dlhu trat, kedze som mala aj strach aj obavy z toho akoby to mohlo dopadnut, aj z toho, ci vobec ma zmysel do toho ist, ci tu liposukciu bude na mne vidiet, ci sa nieco v mojom zivote zmeni a zmenilo sa.
Vela sa toho u mna zlepsilo, ale hlavne, ze k lepsiemu :slight_smile:

Robili ti ju v celkovej anestézii?
Je na tele vidieť poriadne zmeny? Môžeš mi napísať, ktoré partie u teba boli tie problémové? :slight_smile:

@Labelita myslím, že ani nie je dôležité to, že ktoré partie sú problémové, ale či po zákroku sa vôbec niečo zmenilo, či je to na nich viditeľné, že niečo takéto má teda zmysel podstupovať, myslím, že toto je to dôležité, čo by nás malo zaujímať, na čo by sme sa mali zamerať :slight_smile:

Dobrý deň .aj keď bol Váš príspevok pridaný pred 4.-mi rokmi,ak je možné,aby ste mi zaslala kontakt na to štúdio.Mam záujem o kúpu toho prístroja.info prosím na e-mail:mamulienka48@gmail.com.dakujem

To máš pravdu, len ja som celkovo zvedavá na všetko. Ja by som chcela o liposukcii vedieť toho čo najviac, všetko čo je možné, aby som vedela ako to ozaj chodí, čo všetko je potrebné. Ja napríklad neviem ani čo je potrebné pred samotnou lipo :slight_smile:

Liposukciu nie je treba robit v celkovej anestezii. Da sa to aj v lokalnej, napriklad Water-jet liposukcia ta sa robi v lokalnej anestezii a je to aj lepsie, lebo aspon nie je to telo nejako velmik zatazene, predsa len aj ta samotna anestezia je pre telo nieco ine zatazujuce :slight_smile:

Myslim si, ze taky pristroj je uplne zbytocny a je potrebne skor sa zamerat na liposukciu na roznych klinikach, ktoru robia odbornici a su tie vysledky realne viditelne, to je dolezite :slight_smile:

Aký je rozdiel medzi liposukciou, ktorá sa robí v celkovej a lokálnej? Je rozdiel v tom ako sa samotná tá liposukcia akože prevádza? Ako sa robí? Akým spôsobom?
Čiže rozdiel je len v tej anestézii?

Ty píšeš, že len v anestézii.
Ale ja si myslím, že aj tá anestézia je dosť veľký rozdiel, pretože to telo inak reaguje na lokálnu a na celkovú anestéziu.

Je potom nejaky rozdiel aj v tom ako dlho trva telu a celkovo organizmu aby sa zotavilo z toho zakroku? Z tej operacie? Nemam o tychto veciach nejako znalosti preto sa pytam, nemam skusenost s celkovou anesteziou preto ma zaujima, ze ako sa po nej telo zotavi :slight_smile:

Vobec neviem či sa nejaká liposukcia robí v celkovej anestézii. Ale zase na druhej strane je v dnešnej dobe už toľko metód že je to asi možné. Ja som bola na smilipop, alebo ako sa to píše, a bola to len lokálna anestézia. Takže som bola normálne pri vedomí. Nebolelo ma to a len som cítila trošku teplo, protože se to robí laserom, ktorý tuk rozpúšťa. No neviem, moc tomu nerozumiem, protože nie som odborník, ale aspoň takto mi to bolo vysvetlené v yes visage kde jsem na zákroku bola.

nie je lepšie riešit to intenzivným športom a zdravou stravou? Vela pomáhá bicyklovanie, odporučam!