Liposukcia

Práve som dokončila 6 sedení v centre Proslim v Žiline, som maximálne spokojná, celulitída zo zadku je preč, vnútorné stehná tiež.Je to tam pekné, príjemný kolektív, výborné poradenstvo zdravého stravovania.Ak váhate , tak doporučujem.

Ahoj Ada, odisla si domov?Mne povedali, ze tam budem 24h. na pozorovani, kto ti robil zakrok?Diky

Ahojte

Ako to tu čítam tak klasická liposukcia je teda masaker. Ja som teraz končila kúru v salóne Katya v Nitre na novom prístroji. Bolo to bez bolesti mám menší obvod brucha o 9 cm a stehná a zadok o 4 cm. Stálo ma to v akcii 500 Euro. Sestra si dala kombináciu viacerých strojov čo tam majú platila 1000 euro je v polovici a má dole z brucha 7 cm je však pravda že je " menšia " ako ja. Vôbec to nebolelo a som spokojná priznám sa že som teraz rada že som nešla na klasickú liposukciu jednoducho mám strach s ihiel a všeobecne nemocnice brrrrr. Tak len toľko ale držím palce aj tým odvážnejším máte môj obdiv.

Janka

Správne, čím menej agresívny zákrok, tým lepšie. No žiadna takáto procedúra nie je trvala a nemôže sa porovnávať s plastickou operáciou.

Áno, súhlasím, z vlastnej skúsenosti - absolvovala som obidva druhy - klasickú aj tú ultrazvukovú. Klasická síce odoberie asi viac tuku, ale budem úprimná - po nej si už dvojdielne plavky nikdy nedám. Mám na bruchu samé hrboly a hrče. Nie je to vôbec pekné. teraz som dobehla ultrazvukovú v Žiline a môžem povedať, že mi to celkom dobre vyrovnali, je to určite lepšie ako predtým a aj koža je pružnejšia. Teraz absolvujem rádiofrekvenciu na vypnutie. Po týchto skúsenostiach odporúčam absolvovať menej invazívny zákrok.

Ahoj, aj ja som bola na tumenscencnej metode vonk. a vnut. stehien, ked som oblecena je to super, ale ked sa vyzleciem mam na stehnach jamky, teda hrbole. Tato metoda nie je zla, len musis natrafit na sikovneho doktora a mne sa to nepodarilo. Chcem sa ta opytat, akou metodou sa ti podarilo vyrovnat tie hrce? Dakujem, Katka.

Ahoj Katka. Práve čítam o tvojich skúsenostiach s liposukciou a prezrela som si aj technikou, ktorou ju robia /tumescentnou/. Kamarátka absolvovala túto metódu, ale v BA a je veľmi spokojná. Ja sa neviem rozhodnúť medzi touto a liposukciou Water Jet. Pozerám, že máš skoro 2 mesiace po zákroku, mohla by si mi poksytnnúť bližšie informácie o tom ako je to u teba teraz? Ďakujem.

Ahoj Janka. Ani nesranduj, že nie je vidieť. Ja práve uvažujem práve nad touto klinikou keďže kamarátka uz absolvovala liposukciu stehien a je veľmi spokojná. Ja chcem práveže tiež brucho, ale potrebujem dať dole aspon min. 5 cm do hĺbky brucha, beriem to tak, že keď si stlačím prst do brucha - tak ako hovorím 5cm. Chcem veľa? A tú korekciu Ti urobili zadarmo? Ak Ťa to nebude obťažovať podeľ sa so mnou o info. Ďakujem.

Ahoj Aďka. Prosím dáš mi info? Ja plánujem tiež WAL len ešťe nie som rozhodnutá pre ktorú kliniku. No zaujalo ma to, že si písala, že zákrok bol nepríjemný, veď všade píšu, že ide o bezbolestný zákrok. Prosím pošli viac info. Ďakujem.

Ahojte. Ja mam po zakroku treti den. Podstupila som liposukciu Water Jet na plastike v KE u pani Mudr. Potockej CSc. Zatial je vsteko v poriadku, len sa ucim fungovat s bruskom. Pristup pani doktorky bol velmi profesionalny, mily, ludsky a tak isto aj cely kolktiv danej kliniky, velmi vam dakujem.

Dobry vecer. Chcela by som sa podelit o moju skusenost s neinvazivnou liposukciou. Som velmi nespokojna, bola som na 5 sedeniach a ani jeden cm nesiel dole. Je citit ako keby bola pokozka trochu pevnejsia, ale za tie peniaze to nestoji. Bola som v KE v studiu Dermabion a okrem nuloveho vysledku bol aj pristup majitelky velmi zly. Moju objednavku 3 krat pozmenila na uplne iny cas a den, lebo si to zabudla poznacit a objednavala len z pamati. A vyjadrovanie sa k mojej postave mala tiez velmi netaktne. Pritom meriam 176 cm a vazim 76 cm, no pri nej som sa citila ako slon.

Chcem sa spytat s akym pristrojom vam to robili, lebo ich je viac, ja sa neviem rozhodnut?

VIP Clinic Kosice - bola som spokojna aj s ubytkom, aj s pristupom, a ceny taktiez v norme. Doporucujem. :slight_smile:

Ahoj. Moja sestra robi fyzioterapeutku v nemocnici v Kosiciach. Stretla sa uz s niekolkymi pripadmi, kedy mlada zena po liposukcii ostala o palicke, pretoze jej tukova bunka vnikla do krvneho riecista a upchala cievu v mozgu. Takyto brutalny zasah do ludskeho tela je nie len nebezpecny, ale hlavne nie je to normalny sposob znizovania obsahu tuku v tele. Je to nerovnomerne odobratie casti tuku, ktory v skutocnosti potrebujeme. Ked sme si ho dlho pestovali, normalne je on dlho prichadzat. Ale, vsetko sa da.

Suhlasim, pristup majitelky je taky, ze o chvilu nebude mat ziadnu klientelu … neodporucam!

Dobrý deň. Ja som absolvovala liposukciu v salóne Dermabion. Som veľmi spokojná a môžem vám ho vrelo odporučiť. Mam pocit, že moja koža je pevnejšia, vyhladilo mi to aj moje strie na bruchu a nohavice sú mi dokonca voľné. Neľutujem.

Nesuhlasim, mala som zlavovy kupon na 3 sedenia a dokupila som si dalsie 4 kupony za normalnu cenu, lebo som videla velmi dobry vysledok. Treba dodrzat pitny rezim a aspon par dni upravit stravu, nech to pecen lepsie zvlada. Po siedmich sedeniach som mala 6 cm z bokov dole a pristup majitelky bol velmi profesionalny. Objednavky nerobi z pamati, predo mnou ma zapisovala do diara a ani raz ma neprelozila na iny termin.

Najlepsiu liposukciu robia v MedicomVIP. Sama som bola asi 1/2 roka dozadu, su to fakt odbornici, pretoze sa specializuju len na to a nerobia tam nic ine ako liposukciu, nie ako na inych klinikach, kde Vam slubia vsetko, odporucam velmi.

Niekto z Medicom VIP si robi reklamu :slight_smile: Alebo chodis na liposukciu kazdy den, ked mas taky prehlad, kde je lepsia a kde je horsia? Alebo to, ze si tam bola ty a inde nie, to robi najlepsiou? Nic v zlom, ale ked si chcete robit reklamu, tak toto nie je sposob, lebo ja by som sa rada docitala aj trocha konkretnejsie veci, to ze ste najlepsi s tymito argumentami moze povedat kazdy.

Ahoj, ja som bola v MedicomVIP tiež. MUDr. Šimkanin mi robil brucho a boky som veľmi spokojná, lebo aj keď to na pri napúštaní troška zaštípalo, výsledok je úplne perfektný. Personál bol tež veľmi milý a klinika je pekná. Rozmýšľam, že pojdem na jar znova :slight_smile: