Liposukcia

Ahojte dievčatá, na Medicom som bola na liposukcii bokov cca. pred 2,5 rokom dozadu. Nemala som pocit, že sú až tak veľmi úslužní, ako tu píšete. Pán doktor to má v ruke, robí to ako na bežiacom páse - toto bolo cítiť počas celého zákroku a mne to trošku vadilo. Výsledok? Som spokojná aj ked jeden bok mám trošíčku viac odsatý ako ten druhý, ale je to len malá nerovnosť. Vcelku to považujem za jedno z mojich dobrých rozhodnutí. Dnes by som si rada dala urobiť aj brucho, ale neviem sa rozhodnúť, pre ktorý druh liposukcie sa rozhodnúť, nakoľo už su aj novšie modernejšie metody. Má tu niekto osobné skúsenosti s laserovou liposukciou SLIM LIPO? Budem vdačná za konkrétne skúsenosti.

No, tak mna to stálo takmer 1000 eur za pár sedení, jedla som zdravo a aj pitný bol, pri vstupe ma ani nezmerali, ano nevážili, keby som to neurobila doma, tak ani neviem, ako to skončilo, ani 2 cm, za tie peniaze, hamba, na posledné 2 sedenia, som už ani neišla, škoda mojho času a ich hereckého výkonu ako to funguje, nie je čo dodať.

Ja som bola v januari v Estetic Clinic - Dr. Minarovjech a mozem vrelo odporucit, nebudem hovorit detaily ale treba vyskusat.

Precitala som si prispevok od mojej menovkyne co sa tyka liposukcie v Estetic clinic u Dr. Minarovjecha. Ja som tiez jeho byvala pacientka a mne robil liposukciu v Ruzinove. Mam dozivotne nasledky v podobe zdeformovanych kolien a nerovnosti na stehnach. Ak si niekto mysli ze ide o ohovaranie pana doktora viem poskytnut foto. Takze co sa tyka odbornosti pana doktora, tak o tej pochybujem.

Ahoj Zuzi, mohla by si mi prosim Ta poslat fotky? Aj ja sa zaujimam o liposukciu.

Katka, jasne ze mozem, ale moje kamaratky boli u Mudr. Simkanina v MEDICOM VIP a jeho praca je super. Vidno, ze je to profesional. Vrelo doporucujem. A predsa dr. Minarovjech taha na 60 tku a to uz nie je ono. Ale to je normalka. Asi aj on bol v 40 tke super. Ved vyskusaj. Mozno ta presvedcia jeho ine kvality.

Ahoj Ingrid ci Zuzana? Ja som len chcela vidiet, co sa moze pri lipke pokazit, pocula som aj o dierach, nerovnostiach, jamach a ovislej kozi, preto som si sama chcela urobit obraz, ze ako to asi vyzera, ked su nerovnosti na kozi.

Nie som pred ani po. Nikdy v zivote nenecham niekomu sa dostat s kovovou tycou pod moju kozu a brazdit mi telo ako pride. Tak ako mojej kamoske poslepiacky naburat cievu a zomrela na tukovu emboliu. Poctivo cvicenim si vyformovat telo a je to zadara.

Včera som absolvovala slim lipo v Trnave v Bellaze centre. Zákrok trval cca. 2 hodiny, pri 64 kg mi odsali až 1,1 L tuku z brucha, čo som bola zdesená. Včera som len oddychovala, ale dnes sa cítim omnoho lepšie. Priebeh nebol taký príjemný, ale nič hrozne sa nedialo, stále som mala pocit škrkania a napínania, odsávanie bolo trošičku nepríjemnejšie, aj sem tam zabolelo. Naštudovala som si množstvo kliník a príspevkov, kde ponúkali rôzne metódy. Ale dostala som sa na jednu americkú stránku, kde jeden odborník napísal aj najlepšou metódou sa dá pokaziť zákrok ak to neurobí odborník. To bola moja voľba, rezencie na Mudr. Zamboja ma presvedčili a urobila som dobre, dnes je už viditeľní aj keď maľunkaví pokrok, hlavne na rebrách, kde už zmizol opuch. Bruško je stále citlivé a opuchnuté. Jasné že nikdy nebudem vyzerať ako modelka, ale stálo aj cez slabú bolesť. Prekonala som už množstvo operácií, tak som mala aj množstvo zrastov, ktoré sem tam zaboleli. Chcem poďakovať aj setričke, ktorá ma ani na okamih nespustila z očí a robila mi spoločnosť, za pár týždňov uvidím celý efekt teraz mám prádlo, ktoré mi sťahuje bruško. Ďakujem celému personálu BELLAZA, boli ste úžasníí.

Všimla som si, že na Slim Lipo majú rovnaké referencie Belleza-centrum aj Klinika Victoria Regia. A teraz sa v tom človek má vyznať. Niekto z nich sa chváli referenciami niekoho iného, alebo že by tu bol ešte niekto tretí?

Prosím Vás a načo pôjdete na jar znovu na liposukciu, keď Vám predsa tvrdili, že výsledok je trvalý?.. Alebo je to zasa klamstvo?..

Takéto zmiešané pocity som mala aj ja, pretože vybrať si srávne za nemálo peňazí je vždy otázne aj ako to dopadne. Ja som už vyše mesiaca po tom a už to začína vidieť. Aj keď to bolo nepríjemné dalo sa to vydržať som po 8 operáciaciach tak som mala zrasty v oblati operačných zásahov. Ale Trnava zvíťazila, hlavne po prečítaní článku ako operovali očné viečka jednej pani a aká spokojná odchádzala, takže spokojnosť nad mieru. Mám aj faktúrku za daný výkon

Ahoj, ja som bola na Slim Lipo v Košiciach nemocnica Šaca, robil ma prednosta MUDr. Lengyel a Mudr. Baran, som veľmi spokojná, už teraz s viditeľným výsledkom, aj ked bruško a boky su ešte citlivé, robili ma vyše 2 hodiny. Bolo to 7. 11, 2013. Chcem reagovať na dotazy, že majú prístroj v prenájme, nie je to pravda. Po konzultácii ma objednali na termín. Prístup oboch lekárov bol veľmi milý, zodpovedný ako aj celý personál oddelenia. Každú hodinu chodila sestrička na izbu, či nemám bolesti. Ak Ti môžem poradiť, odporúčam ti toto zariadenie. a tento team. Odsali mi 1000 ml tuku z brucha a z bokov za bezkonkurenčnú cenu 1200, 00 Eur. Ďakujem Mudr. Lengyelovi a Mudr. Baranovi ešte raz

Myslím si, že nemáš pravdu, Šaca v Košiciach je bezkonkurenčná.

Ahoj, prečítaj si môj príspevok a rozhodni sa, neobanuješ.

Aho Ada… mohla by si mi poslat prosim ta fotky pred a po? vdaka

Chcem reagovať na tému liposukcie, ja som sa dostala k úplnej novinke, rádiofrekvenčnej liposukcii, je úplne jemná a prirodzená k telu, nie je to jednorázový zásah, ale postupne sa uvoľňuje tuk, telo mám opäť pevné a pokožku napnutú. Mám to doma, používam každý tretí deň a som nadšená z výsledku, stojí iba 500 Eur so špeciálnym gelom a môžem ju mať na koľko chcem použití, už ju začal používať aj manžel a má dole z pása 13cm za dva týždne. Čo oceňujem, telo je pevné a pokožka krásne napnutá, nemám žiadne negatívne pocity, ja osobne by som to nikdy neriešila operačne, pretože som videla svoju priateľku, ktorá ležala v bolestiach a nemohla si ani sadnúť 2 týždne. Ja som spokojná, keď budete chcieť dám Vám kontakt na beauty klub, kde Vám dajú informácie.

1 Like

Ahoj,
chcem sa opytat ci si bola v celkovej narkoze? celkovu cenu za vsetko si mala 1200? dakujem za odpoved

Ahoj, zaujala ma radiofrekvenčna liposukcia prosím zašli mi kontakt na beauty klub.

Ďakujem

Mohla by som tak isto dostat kontakt… rada by som si ten pristroj radiofrekvencnu liposukciu objednala domov… diiik