Liposukcia

Liposukcia je v estetickej chirurgii špecifický zákrok, ktorý prešiel vývinom a dnes má už svoje pevné miesto. Má jasne vymedzené indikácie a hneď na začiatku treba zdôrazniť ,že nie je operačným prostriedkom na schudnutie.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/1837-liposukcia

dobry den,som normalnej postavy,ale mam velky prolem s mojim bruchom,po 2 tehotenstavach mi ostalo trcat aj moj pas je hrozny…vzdy som mala chlapcensky typ postav,stihlejsie nohy zadok,ale brucho…co by sa dalo s tym robit…da sa ambulantne to vybavit<kolko stoji a trva liposukcia…vyska 168cm,vaha 56kg,dakujem za odpoved


skuste si kliknut na www.asklepion.sk
riešime to aj ambulantne v lokalnej anesteze

kolko taka liposukcia stoji?

no mam jednu otazku chcela by som sa opitat že od kolkych rokov sa robi liposukcia ? za odpoved dakujem

Kolko stoji taka liposukcia?

Ja som mala 105 kg a k 40-ke som si darovala liposukciu. Prvý raz bola neúspešná, ostalo mi hrčaté telo, ale druhý krat je to tak-tak.Ale čo robiť ,keď obžerstvo bol môj najväčší životný zážitok!!!

po liposukcii som este nevidela nehrcate telo, ak je problem s bruchom, je lepsie odstranit tuk aj kozu klasickou operaciou, teda nielen odobrat tuk liposukciou, je to velmi bolestive a zbytocne drahe a nepekne

Som mamička a mam 2 detí a trpim komplexom s môjho brucha mam chude nohy aj zadok nosim rifle 29 ale pas mam 100 vyzera to strašne, ako pavuk si pripadam.Chcem s tym niečo urobiť a neviem čo je lepšie či lipos.alebo chirurgicky zakrok.

kto mi odpovie ma skusenosti z ultrazvukovou liposukciou je to ucinne?Kolko stoji?Robi sa aj v Bardejove alebo niekde okoli?

V roku 2005 som si dala liposukciu brucha a bokou, lebo mi to vadilo pri praci a všetko to ovysalo, tak som podstupila liposukciu v Košiciach a ti poviem, stalo ma to 1500 eu, aj spolu s vyšetrenim a kupenim korzetu atd.
A teraz??? Prešli skoro 4 roky a keby si si ma odfotila pred štyrmi rokmi tak vyzeram teraz rovnako. Prvý rok som sa tešila,lebo bolo vydieť zmenu,ale potom stale horšie, bola som to reklamovať,maš na to pravo. Doktor mi povedal, že to je asi genetický???
Nejem sladkosti, ani mučne jedla,lebo memožem, tak sa vyhovoril na genetiku. “Zbytočne som šporila tolko rokov”

Dobrý deň. Uvažujem o liposukciu vnútorných, vonkajších stehien a kolien. Môžem absolvovať tento zákrok ak mám kŕčové žily?