LR cosmetic

Ahoj, zaujimalo by ma, co hovorite na kozmetiku z LR cosmetic. Je v skutocnosti taka kvalitna, ze sa za tu cenu oplati? A ak niekto je jej obchodnym zastupcom, ako sa mu tento obchod rozbiehal?

Treba vyskušať. Ja momentálne používam ich parfémy a som nadmieru spokojný. Tu by som povedal, že cena a kvalita su adekvatne. Ak chceš mať za menej, tak sa registruj.

Je to velmi kvalitna kozmetika, ma dermatesty a tie sa len tak nedavaju. Ja osobne mam nocny a denny krem a som velmi spokojna, tiez som sa stala poradkynou mam z toho vyhody a ked sa chce, da sa to v pohode rozbehnut, len treba vediet oslovit ludi.

Musím pozmeniť, je to LR Health and Beauty, čo asi každý vie čo to je v preklade. Mne osobne sa prvotná investícia vrátila behom dvoch týždňov a neľutujem. Ich produkty mi pomohli a pomáhajú.

Dobrý deň, chcem vedieť, či daná kozmetika pomáha na aknóznu pleť. A ktoré produkty mi odporúčite. Na ich stránke sa nič nedá vyčítať. Ďakujem

Dobry den, vie mi niekto poradit a napisat mi kontakt alebo meno zmluvneho lekara v Kosiciach pre LR?

Mikrosilver je na akné.

Ahoj. Začína sa podľa toho, koľko energie do toho vložíš a čo chceš dosiahnuť. Kozmetika je OK, len je lepšie, ak ju máš odskúšanú aj na sebe, ak ju niekomu ponúkaš, aby ťa niečo neprekvapilo. V rámci spolupráce máš zadarmo školenia na produkty, ako aj štartovací seminár a ďalšie výhody LR partnerov.

Produkty LR sú aj na chudnutie, má niekto s tým skúsennosť?

Ja osobnu skusenost nemam, ale uz vela LR Partnerov osobnu skusenost s nasou dietou ma. Svoje dojmy prezentuju v nasich magazinoch. Mame k tomu aj prospekt 3 kroky chudnutia. A samozrejme musi aj clovek chciet. S pozdravom Juraj.

Dobrý deň, chcem opýtať, či výrobky spoločnosti LR sú testované aj na zvieratách. Ďakujem.

Ahoj, kika. Síce to trochu obchádza tému, ale: k chudnutiu je hlavne potrebná vôľa a zmena životného štýlu. Všetko ostatné sú len doplnkové pomôcky. Jedna z nich je aj Zelená káva / svetol, ktorá je konečne už aj na Slovensku. Pre mňa je to výborná psychická relaxácia - posedím pri káve a ešte aj chudnem.

LR kozmetiku nájdete aj napríklad v BA v kozmetických salónoch. Pravdaže v tych lepších.

Prajem pekný deň. Na aknóznu pleť je v našej ponuke viac druhov produktov. Sú to produkty jednak z radu Mikrosilver ale dobrú skúsenosť mám aj s radou Aloe Vera. Najlepšie je konzultovať to osobne s poradcom LR, pretože tam je veľa možností a kombinácií produktov.

Kozmetika je perfektna. Použivam ju uz 20 rokov.