Malárie - Srí Lanka

(TerkaH) #1

Ahoj, příští rok máme s rodinou v plánu dovolenou na Srí Lance. Tady: očkování srí lanka jsem se dočetla o možném výskytu malárie. Trochu mě to vyděsilo, máme se proti tomu bránit maláriky? Máte na ně nějaké doporučení?
Děkuju za odpovědi, Tereza.

0 Likes

(Kasl) #2

tato otazka tu uz bola a nie, nemusis podla mna. My sme sa tiez nedavali ockovat ked sme isli s boataround na lodi a nic sa nam nestalo … takze chill :slight_smile: a ked uz by ste nieco chytili, existuju antimalaritika,ktore sa daju kupit v lekarni

0 Likes

(radinaLM) #3

Tiež si myslím, že to nie je potrebné!

0 Likes

(amikka) #4

Mozes aj nemusis sa dat zaockovat ak sa bojis tak sa daj, ale podla mna nemusite.

0 Likes

(princradovan) #5

My sme boli na dovolenke so synom a rodicmi na sri lanke a dali sme sa vsetci ockovat :slight_smile:

0 Likes

(anet46) #6

prave nedavno som videla video, ze sa to ozaj odporuca, moze vas to usetrit velmi neprijemnej skusenosti na dovolenke. prevencia je vzdy lepsia ako liecba :slight_smile:

1 Like

(lubickaaaaa) #7

aj ja suhlasim s tebou anitka. tiez by som sa radsej vopred chranila!

0 Likes

(suklo589) #8

jednoznacne treba, nie je dobre riskovat!

0 Likes

(Emma Klajnová) #9

Ja by som sa tiež dala na vašom mieste :slight_smile: Aspoň si v klude užijete dovolenku.

0 Likes

(kaludis) #10

pokojnejšia by som bola zaočkovaná, takže ja by som išla do toho…

0 Likes

(smejka24) #11

keby to nebolo dobre ako prevencia, tak by to asi neponukali, no nie?.. takze si myslim, ze to na skodu nebude…

0 Likes

(emunaih) #12

Ja by som sa rozhodne dala zaockovat, budete pokojnejsi, nesla by som do ziadnej krajiny bez ockovania.

0 Likes