Mam pruh alebo nie?

Dobry den. Nedavno som v praci dvihal dost tazke veci, v podstate som ich dvihal cele dva dni. A mam pocit, ze sa mi odvtedy akoby nafuklo brucho. Predtym som ho maval aspon rano celkom rovne, ale teraz je stale akoby nafuknute, akoby som bol stale prezraty. (resp. akoby mi ochabli brusne svaly a brucho sa nafuklo). Tiez sa mi zda, ze brucho sa mi posunulo viac ku slabinam, ako by zacinalo blizsie pri slabinach ako predtym. A tiez ked pri brusaku idem smerom dole, tak v strede na brucho nad pupucnou dierkou medzi svalmi sa mi akokeby robi taka pozdlzna bublina. Ale iba ked idem smerom dole. Neviete mi poradit, ako sa da zistit, ci sa mi nieco pri tom zdvihani stalo? Lebo pozeral som fotky ako vyzera pruh a nic take na sebe nevidim. Vdaka za rady. Este chem dodat, ze neboli ma to. Ale napriklad ked stojim, zaklonim sa a uvolnim brucho pozdlz stredu brucha (medzi svalmi) sa mi spravi taka pozdlzna bublina od pupucnej diery az po rebra, ked napnem svaly, tak zmizne, robi to aj vam? Tu su fotky mojho brucha pri dvihani noh v lahu: http://img401.imageshack.us/gal.php?g=img5156l.jpg

Keby si mal pruh, tak ťa to bolí.