Manželstvo bez dotykov

Hela, Katka a ja, všetky tri podobné príbehy. Sme ženy v rokoch, čo teraz so životom? Dúfam, že budeme výstrahou a zároveň návodom pre mladšie, ako riešiť ich problémy.

Ach! sme manzelia 2roky. ! mam 22 on 29! hned od zaciatku sme boli spolu aj koli nemu klamala! : / no prestahovali sme sa do domu! stale pil a sem tam bol agresivny aj mi nadaval dost. bol lenivy a stale som ja vsetko robila. ani ponozky si nedal do pracky. ked bol neporiadok bola to moja vina! vela krat som sa ani nevispala lebo som prisla neskoro s prace a skoro rano som vstavala : / no potom prestal pit! nasiel si pracu ale nevydrzal dlho 7-8 mesiacou. teraz je doma a mavela pozicikk. nevie to platit ja ma len brigadu. uz som sa dozvedela ze mal skusenosti aj s niecim inym o tom nechem pisat. je strasne urazlivy ! vela krat mu nesmiem nic povedat. v poslednom case. ziarli. nema ani naco. nikoho tu nepoznam asi 5 ludi. uz ani nespavame spou tak ako kedisi. ani sa ma nedotyka a pusinka nc niekedy iba pusa alebo sex ked chce on! musi byt. mala som zloenu nohu ani my nepmahal nechal ma v bordeli dlho. stale som ja ta zla ale milujem ho aj tak. ale uz mam na neho niekde take nervy ze sto chuti mu am fcku. ibaze jemu je skoro vsetko jedno! ano zacalo som po nom kricat ale len nech sa spamata! ja uz nevladzem. comam robit. ? vela minal na stroje uz nie! stale som bola ticho. a ked som sla vonku a bola som dlhsie. vyhovaral mi to aj mesiac pomoc.

To máš preto že lesba už má decko, a teba nepotrebuje :- (
Alebo jej preplo!