Masáž v Bratislave

Viete o mieste, kde robia dobrú klasickú masáž? Ake máte skúsenosti?

A co je “dobra klasicka masaz?” Kazdemu vyhovuje ina intenzita, takze radim - sama skusat a hladat, z vlastnej skusenosti, v lete som mala naordinovane rehabilitacne procedury. O.i. aj klas. masaz., masirovali traja. Zacala som u jedneho z nich, ale po par dnoch som sa dostala k inemu, nakolko ten “moj” isiel na dovolenku. V masirovani bol teda neskutocny rozdiel! Ten sucasny dost silno masiroval, co mi teda uplne vyhovovalo, nakolko “hladkat” ma ma kto aj doma, nepotrebujem ist preto na masaz, ale v cakarni som si vsimla, ze boli taki, ktorym ta intenzita nebola po voli a ze ich to boli. Jasnem ze boli, ked sa masiruje stuhnute svalstvo. Preto radim vyskusat si ich na vlastnej kozi a podla toho sa rozhodnut.

Ahoj Evelyn, máš pravdu, každý masér masíruje inak. Ja som už bola u dvoch masérok a dvoch masérov. Každý mi masáž urobil inak. Inak moja skúsenosť s rehabilitáciami nie je až tak dobrá, “štátny” maséri sa ponáhľajú a neurobia to až tak dôkladne a niekedy som mala pocit, že je im to jedno, česť výnimkám. Ja radšej chodím teraz k súkromnému a je naozaj vynikajúci, veľmi sa snaží a ja sa cítim lepšie.

Ale rehabilitacne centra su uz prevazne sprivatizovane a nakolko konkurencia je velka, tak majitelia dbaju na to, aby pacienti so sluzbami boli spokojni. Je to vyborny dzob, nakolko uz dnes hadam nie je clovek, ktory by nemal problem s chrbticou, ci pohybovym aparatom a jednym absolvovanim rehabky sa problemy neodstrania, ale len zmiernia a dotycny si potom viac x rocne absolvuje procedury.

Odporucam masersky salon na Panenskej ul. v Bratislave … “masazny raj”, maserka sa pyta ako mi to vyhovuje, prisposobi sa, pritlaci ak treba, ale zaroven aj super relax v prijemnom a cistom prostredi.

Kvietok a prosim ak mozes - prezrad kam chodis na masaz?