Masáže nie sú prepych, ale potreba

Aj vy máte občas stuhnutý krk, bolestivú šiju, trpíte deformáciou krčnej chrbtice, mávate bolesti v krížoch? Nielen fyzioterapeuti, ale aj lekári posielajú ľudí na kvalitné masáže, ktoré majú viacero pozitívnych účinkov a minimálne občas by sme si ich mali dopriať všetci.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/13798-masaze-nie-su-prepych-ale-potreba

No souhlas klasické masáže by měl chodit každý kdo má třeba problémy se zády a nebo třeba krční páteří, jinak co už je luxus jsou třeba takové masáží, ale myslím že i ty jsou dost uvolňující a odpočinkové, jako třeba tantra atd…

Mali by sme chodit aspon raz za mesiac to bez debaty!

len si najst ten cas na ne, to je casto najvacsim problemom :confused:

chodim pravidelne, aj na bankovanie a velmi dobre mi to robi, telo sa odvdaci :slight_smile:

jooj ja sa uz tolko chystam na nejaku tu masaz a stale mi do toho nieco pride

treba si na to najst cas lebo to je pre nase telo velka pomoc

Lenze ako viem, ze aka masaz je pre mna najvhodnejsia?

treba poskusat, kazdemu robi dobre ina masaz :slight_smile:

Presne tak. Ono aj tie masaze sa rozdeluju aj podla toho, co by chcel s nimi clovek tak nejak vyriesit

Ja by som takisto jednu potrebovala. Uz dlhsie sa odhodlavam a stale som sa k tomu akosi nedokopala.

Ani nevrav. Dnes ma boli tak hrozne moc plece a krčná chrbtica hlavne na jednej strane, že neviem ako to do večera dám, pokiaľ si budem môcť len ľahnúť a oddychovať

no najhorsie je podla mna davat si na to nejake teple obklady, v takych pripadoch sa to fakt asi len zhorsi alebo predlzi trapenie.

este ta to boli? co si si na to dala?aj si s tym bola u doktora?

masáže sp podla mna super vec a kažý by z času na čas na nejaku mal ísť :slight_smile: Ja sa už bemôžem dočkať, keď pôjdeme s priatelkou na wellness pobyt a dáme si tam aj spoločné masáže :smiley:

Tiež by som chcela chodiť aspoň raz za mesiac ale financie mi to nedovolia:-(

je to pravda, mne velmi pomohlo, ked som zacala pravidelne chodit k maserovi.