Masážne prístroje

dobrý deň, chcem pomocť manželovi od stuhnutého krku a celej chrbtice, aký masážny prístroj by ste mi poradili alebo druh masáže?

Najlepšie je si zaplatit masaz u profesionala, skuste zdravotnú masaž špeciálne na problematické partie (chrbticu), alebo možno aj relaxačné cvičenia

Poradím masážny prístroj s infračerveným svetlom s roznymi vibračnými funkciami, vždy ak mám problém a večer cítim bolesti alebo unavené telo ho využijem!

Veríte, že nejaký učinný aj existuje? Skôr mu zaplatte niekoľko masáži

Tiež si myslím, že by to bolo efektívnejšie

Som rada, že so mnou súhlasíš :slight_smile: :slight_smile:

hneď by som si dala nejakú masáž, tak ma boli chrbát :frowning: :frowning:

objednaj sa niekde, podľa mňa raz za dva mesiace je dôležité to absolvovať

Paulii to je sice pravda, ale nie vsetci si to mozu dovolit…

20€ raz za cas este nikoho nezabilo :slight_smile:

To nemôžeš vedieť :slight_smile:

Raz za cas? Ak chces, aby masaze boli prospesne pre tvoj chrbat tak by si mala chodit kazdy mesiac. A sorry, vypocitaj si to kolko to je za rok

vôbec nie je potrebné každý mesiac

jedine čo použivam je masažny naparovaci pristroj na tvar, pomaha to proti unave a vraskam

ano? - a to si si kupovala sama alebo ti to niekto podaroval? - kolko to stoji, prosim ta?

niekde som videla taky ,masažny, stroj, čo pripevniš na bruško, ono to s tebou trasie a spevnuje svaly. neviete niekto ako sa to vola a kde sa to da kupit?

zaleži aj na tom, ale masažne pristroje. Ja mam doma tento http://www.orava.eu/produkty/osobna-starostlivost-a-zdravie/masazne-pristroje/item/196-masazny-pristroj-mp-300 použivam ho i proti celulitide

zaleži na tom, na čo ho chceš použivat. Ak chceš na celulitidu, tak je lepšie behat a k tomu patričnu kozmetiku

Behanie na to pomôže?

Celkovo nejaké kardio urobí fajn :slight_smile: