Masážne prístroje

(Leonka752) #1

dobrý deň, chcem pomocť manželovi od stuhnutého krku a celej chrbtice, aký masážny prístroj by ste mi poradili alebo druh masáže?

(Uninu0454) #2

Najlepšie je si zaplatit masaz u profesionala, skuste zdravotnú masaž špeciálne na problematické partie (chrbticu), alebo možno aj relaxačné cvičenia

(akumal1254) #3

Poradím masážny prístroj s infračerveným svetlom s roznymi vibračnými funkciami, vždy ak mám problém a večer cítim bolesti alebo unavené telo ho využijem!

(pauliussa) #4

Veríte, že nejaký učinný aj existuje? Skôr mu zaplatte niekoľko masáži

(marita83) #5

Tiež si myslím, že by to bolo efektívnejšie

(pauliussa) #6

Som rada, že so mnou súhlasíš :slight_smile: :slight_smile:

(misinka222) #7

hneď by som si dala nejakú masáž, tak ma boli chrbát :frowning: :frowning:

(paulii) #8

objednaj sa niekde, podľa mňa raz za dva mesiace je dôležité to absolvovať

(Ejvinta) #9

Paulii to je sice pravda, ale nie vsetci si to mozu dovolit…

(pozlata) #10

20€ raz za cas este nikoho nezabilo :slight_smile:

(Erina) #11

To nemôžeš vedieť :slight_smile:

(zeimi) #12

Raz za cas? Ak chces, aby masaze boli prospesne pre tvoj chrbat tak by si mala chodit kazdy mesiac. A sorry, vypocitaj si to kolko to je za rok

(ninaa) #13

vôbec nie je potrebné každý mesiac

(Leonka752) #14

jedine čo použivam je masažny naparovaci pristroj na tvar, pomaha to proti unave a vraskam

(dvorianka) #15

ano? - a to si si kupovala sama alebo ti to niekto podaroval? - kolko to stoji, prosim ta?

(Leonka752) #16

niekde som videla taky ,masažny, stroj, čo pripevniš na bruško, ono to s tebou trasie a spevnuje svaly. neviete niekto ako sa to vola a kde sa to da kupit?

(Dalja789) #17

zaleži aj na tom, ale masažne pristroje. Ja mam doma tento http://www.orava.eu/produkty/osobna-starostlivost-a-zdravie/masazne-pristroje/item/196-masazny-pristroj-mp-300 použivam ho i proti celulitide

(Milkaaa) #18

zaleži na tom, na čo ho chceš použivat. Ak chceš na celulitidu, tak je lepšie behat a k tomu patričnu kozmetiku

(haniena) #19

Behanie na to pomôže?

(Marusiatko12) #20

Celkovo nejaké kardio urobí fajn :slight_smile: