Mastné vlasy

Pocul som davnejsie o suchych samponoch, existuje to este, lebo uz davno o nich nebolo pocut a este si ich pamatam, prosim dajte mi vediet a ak viete, tak aj nazov, dakujem.

Na Slovensku dostať kupiť suchy šampon od firmy Alpa- Amica šampon, v Rakusku sú aj suché šampony v spreji-vela druhov ale neviem či sa dajú kúpiť aj na Slovensku treba sa opytať v drogérii.

Dobry den, prosim mozte mi napisat podrobnu recepturu na odvar? pouziva sa odvar z orecha plodu alebo listia. Dakujem

Mám 37 rokov a mám problem s mastnými vlasmi umyvam ich trikrát do tyždňa používam všetko možné a nič nepomáha potrebovala by som poradiť

Dominika Dixi na vlasy je skvelý, ja ho používam strašne dlho a skvelé výsledky vlasy sa až tak nemastia žiadne lupiny, ale netreba zabúdať že treba iba raz za také tri dni pretože ak častejšie vlasi sa začnú mastiť tak moc že v deň umytia sa ti zamastia.

Ahoj. stale. mam. mastne. vlasy. pomoooc

Skús si ich neumývať úplne každý deň, nechaj si ich jeden týždeň poriadne vymastnúť a skúmaj či ti to pomohlo

mne veľmi pomohol tento šampónik :slight_smile: https://www.notino.sk/apivita/propoline-cedar-propolis-sampon-proti-lupinam-pre-mastne-vlasy/ vlasy necháva krásne jemné

skus zihlavove preparaty pripadne domaci sampon z vajicka a zihlavy ak chces nieco total naturalne, ale mne ovela lepsie pomohol sampon z notina ducray argeal ktory je vyvinuty na rychlo sa mastiace vlasy a stoji za kazde jedno euricko

Vajíčko? Z neho nebudú mastnieť ešte viac?

Tiež by som povedala, že áno

Mastne vlasy treba nechat z casu na cas uplne vymastit a hlavne si ich nezmyvat kazdy den alebo kazdy druhy…

a to asi koľko? jooj to by som asi len tak nevydržala behať s takými mastnými vlasmi

Romcitika, tak aspon 4 dni a to si myslim, ze uplne v pohode vydrzis, ci? Zmyvas si kazdy den vlasy?

Toto by malo pomôcť?

v priemere tak každý druhý.

To je dost casto, stacilo by aj dvakrat za tyzden :slight_smile:

čo? to si ani predstaviť neviem.

preto by bolo fajn keby si si to skusila :slight_smile:

Na to by si si zvykla a vlasom by to prospelo