Mastné vlasy

Dobry den, prosim o radu, mojej 10 rocnej dcere sa nadmerne rychlo mastia vlasy, vyskusali sme vsetky sampony dostupne v drogeriach, mozno su nejake specialne, nevie mi niekto poradit aj nejaky ucinny sposob zmyvania? Dakujem.

ahoj,pricinou rýchleho mastenia vlasov je aj nadmerne množstvo hormónov v tele,ak nepomôže kozny lekár,treba vyskusat prírodne bylinky.hovori sa však aj ze by sa vlasy mali aj častejšie zmývat.

Ahoj možeš mi prosim poradit o ake konkretne bylinky ide.diky

Skúste Vichy, dostať šampón v lekárni, stojí okolo 500 Sk a k tomu si pýtajte vodičku na mastné vlasy, stojí 1300 Sk. Mám s tým veľmi dobré skúsenosti.

mne pomohlo teda stale pomaha caste zmyvanie vlasov…podla mna to nic neexistuje…


mne sa tiez vlasy hrozne rychlo mastia, vecer umyjem, na druhy den okolo obeda uz zacina byt vidiet, ze nie su “cerstvo umyte” Vyskusala som vsetko, drahe sampony z lekarne, aj tie najlacnejsie…kazdy vravi, ze nadmernym umyvanim sa vlasy mastia, no keby ze si tie moje neumyjem kazdy den na ulicu by som nemohla vyjst.
Tak nejaky dobry receptik by potesil, ak bylinky tak ake?. Vdaka!

Mastne vlasy-umyvat odvarom s rumančeka(aj pre deti)
Na 1liter vody č poliev.lyzice.nechat vyluhovat

prepacte preklep:4 pol.lyzice

mam strasny problem z mastením sa vlasov. rano si umyjem a vecer su uz mastne… tak si musim umyvat kazde rano … uz m a to nebavi. som zufala… čo mam robit? existuje vlastne neco ucinne?? aby som si mohla ja nwm napriklad vlasy umyt kazdy druhy den … lebo kazdy den toje
strasne a hlavne cez zimu ! dakujem odpovedzte mi na e-mail big-girl12@azet.sk

mam 22 rokov a tiez sa mi strasne mastia vlasy stale… mne sa pacia z avonu sampony na mastne vlasy, teraz je tam aj taka specialne kura na mastne vlasy - “cistiacia samponova kura na vsetky typy vlasov” - je to dost dobre, cena okolo 100sk, ak sa dobre pamatam…
inak by som odporucala koznu lekarku asi…

Mne Vichy sampon vobec nepomohol. A tak stale umyvam vlasy kazdy den :frowning:
Idem skusit bylinky.

Dobry den mam tiez podobny problem ze mi castejsie mastneju vlasy nikdy som to predtym nemala , poradite mi nieco prosim o ake to bylinky ide myslim ze nieco take prirodne by malo pomoct dakujem za pomoc 80zuzana@post.sk

Prosim vas poraďte mi niekto kvalitny šampon, maj jemnu pokozku hlavy, a suche vlasy. Dlho som ho hľadala a viem, že ste ho niektoré zháňali. Našla som na http://www.mystic.cz/eshop/detail.php?id_zbozi=295&kat=2&pod=161 šampon pre mna. Chcela by som 1 kupit. Prosim Vas skusenejsich, ktory ste uz nakupovali. Mohol by byť dobrý? Ať niekto iný ho zhodnotí, keď bude mať čas a chuť. Nakupoval tam uz niekto? Ake mate skusenosti? Doslo vam to?

ahoj,ja by som sa chcela poradit co je na maste vlasy ,nikdy mi tak vlasy nemasneli ako teraz .

dobry deň prosím o radu strašne sa mi mastnia vlasy rano umyjem a večer už ich mám mastne. Vyskúšala som už aj rôzne šampóny na mastnenie vlasov ale nič nepomáha. ak bylinky tak ake?

Mastné vlasy a olivový olej akosi neidú spolu, ale olivový šampón HerbOlive s medom je naozaj super :slight_smile:

skúste vyskúšať orechový výluh zmiešaný s ústnou vodou alebo umyť vlasy v harmančeku zmiešanom s citrónovou šťavou.

Ahojte,
mám hodvábne vlasy , ktoré sa veľmi mastia.

Musím však zdôrazniť, že pokiaľ som brala antikoncepciu , nebolo to až také viditeľné.

Aj z tohoto dôvodu si ju opäť nasadím.

Dúfam, že niekomu poradím.

Veľakrát kožní lekári ordinujú práve prípravky - hormonálnu antiokoncepciu, ktorá obsahuje vyvážené hladiny ženských pohlavných hormónov na úpravu plete a vlasy sú jej súčasťou. Takže fungovať by to takto mohlo, ale môže to byť aj príznakom, že máte veľké množstvo hormónov, ktoré Vám neprospievajú a patria skôr do mužského tela.

Moja babka mi povedala, že dobrý šampón na mastné vlasy je vraj Dixi žihlavový. Neviem, ešte som ho neskúšala a keď vyskúšam uvidím.