Memoplus

Ahojte, potrebovala by som poradit. V maji ma cakaju statnice a rada by som bola pripravena na vybornu. Kupila som si doplnok pre podporu pamate Memoplus. Vie mi niekto poradit, kedy sa ma zacat uzivat? Ci tyzden pred ucenim, ci staci v den ucenia alebo ako to funguje? Dakujem!

Trochu dost slabe. Ide o reklamny tah a placebo. Obsahuje: Ginkgo biloba lis 20 mg (cize cisty vytazok je mozno 2 mg). Cistych 40 mg obsahuje Tanakan, ktory sa pouziva ako prevencia stareckej demencie - rozsiruje mozgove cievy. Guarana - 200 mg - Walmark predava aj 800 mg Guaranu. Guarana ma taurin a kofein, ktore su proti unave. Hořčík - 12 mg - alias magnesium - na ukludnenie, avsak len v 1l mineralky Magnesia je ho 179 mg. Vitamín B1 a Echinacea - reklamne tahy. Takze si zakup sypane Gingko, mineralku a Guaranu a mas 20x vyssi efekt. P.S. A naozaj na pamat su piracetamy - Pirabene, Nootropil. Ale to by som neskusal. Mat zelezne nervy, klud a trpezlivost pri uceni a nezabudnut ist aj na cerstvy vzduch.

Mily “doktor”, ak si skutocny doktor, o com aj pochybujem, tak dobre vies, ze Tanakan, Pirabene atd. su vsetko psychostimulancia, lieky urcene na uzivanie pri zavaznych dusevnych a mozgovych chorobnych stavoch, nie na ucenie, tieto lieky su na predpis, nie su volnopredajne.

Ahoj, je to moja prva skusenost, uzivam ho momentale uz 4. tyzden, za chvilku ma cakaju statnice. Pomahaju, ale som nervozna, moze to byt tou zvysenou davkou, a miesanim s lecitinom, no neviem, mozno je to tym stresom, ze sa to blizi.

Tanakan, Lucetam a Nootropil su na predpis, ale su dobre na pamat, ale kedze su na predpis, moc by som to neprehanala, ale su dobre.