Memoplus

(ivetka) #1

Ahojte, potrebovala by som poradit. V maji ma cakaju statnice a rada by som bola pripravena na vybornu. Kupila som si doplnok pre podporu pamate Memoplus. Vie mi niekto poradit, kedy sa ma zacat uzivat? Ci tyzden pred ucenim, ci staci v den ucenia alebo ako to funguje? Dakujem!

(DOKTOR) #2

Trochu dost slabe. Ide o reklamny tah a placebo. Obsahuje: Ginkgo biloba lis 20 mg (cize cisty vytazok je mozno 2 mg). Cistych 40 mg obsahuje Tanakan, ktory sa pouziva ako prevencia stareckej demencie - rozsiruje mozgove cievy. Guarana - 200 mg - Walmark predava aj 800 mg Guaranu. Guarana ma taurin a kofein, ktore su proti unave. Hořčík - 12 mg - alias magnesium - na ukludnenie, avsak len v 1l mineralky Magnesia je ho 179 mg. Vitamín B1 a Echinacea - reklamne tahy. Takze si zakup sypane Gingko, mineralku a Guaranu a mas 20x vyssi efekt. P.S. A naozaj na pamat su piracetamy - Pirabene, Nootropil. Ale to by som neskusal. Mat zelezne nervy, klud a trpezlivost pri uceni a nezabudnut ist aj na cerstvy vzduch.

(maikka) #3

Mily “doktor”, ak si skutocny doktor, o com aj pochybujem, tak dobre vies, ze Tanakan, Pirabene atd. su vsetko psychostimulancia, lieky urcene na uzivanie pri zavaznych dusevnych a mozgovych chorobnych stavoch, nie na ucenie, tieto lieky su na predpis, nie su volnopredajne.

(Mortyscha25) #4

Ahoj, je to moja prva skusenost, uzivam ho momentale uz 4. tyzden, za chvilku ma cakaju statnice. Pomahaju, ale som nervozna, moze to byt tou zvysenou davkou, a miesanim s lecitinom, no neviem, mozno je to tym stresom, ze sa to blizi.

(Maca) #5

Tanakan, Lucetam a Nootropil su na predpis, ale su dobre na pamat, ale kedze su na predpis, moc by som to neprehanala, ale su dobre.