Menierov syndrom

Zdravím, podobné problémy som mala aj ja, Menierov syndrom som nakoniec nemala potvrdený. Začalo mi to jedno ráno,keď som sa chcela postaviť z postele a už som nemohla. Závrate, vracanie, neschopnosť chodiť rovno. Nakoniec sa ukázalo, že všetky problémy som mala zo zablokovanej krčnej chrbtice, po uvoľnení - lieky + masáže, sa mi polepšilo.Stav sa mi ešte asi 2-3 x vrátil.Teraz som zablokovanú krčnú chrbticu riešila elektroliečbou - veľmi mi pomohla.

LIEčIME A VYSETRUJEME ZARATY MENIERSKEHO SYNDROMU OTONEUROLOGICKA AMBULANCIA PETRZALKA

Dobry den, tie tabletky mi predpisala doktorka, nedaju sa volne kupit v lekarni

Dobry den, rozhodla som sa napisat do tejto rubriky, lebo uz dlhsi cas mam problem so zavratmi. NajPrv som si myslela, ze je to kvoli vysokemu tlaku, na ktory sa liecim, ale nedavno pribudlo sumenie v pravom uchu, nie je caste, zatial som to pocitila asi tak 3x za dva mesiace a okrem toho ma chvilami boli v okoli ucha. Dnes ma moja lekarka poukazala na usne vysetrenie, kde sa ma potvrdit, alebo vylucit menierov syndrom. Preto sa obraciam na vas, ci by ste mi vedeli povedat, ci ca ozaj jedna o tento syndrom. Vopred dakujem.

Zdravím všetkých trpiacich. Ja trpím touto chorobou päť rokov. Stav sa mi výrazne zhoršil, nezaberaju mi lieky. Lekár mi odporučil odstrániť nervy rovnováhy. Ak má niekto skusenosť s touto metodou, privítala by som jeho skusenosť. Alebo nejaké cviky. Som už s tohoto zdravotného stavu unavená. Nakolko mám malé deti o ktoré sa starám sama. Dakujem.

Dobrý večer, chcela by som sa u vás objednať nakoľko mi diagnostikovali menierov syndróm. Bola som už na všetkých vyšetreniach, brala som lieky, cvičím, aj liečitela som už, nič mi nepomáha. Momentálne som na materskej dovolenke a je to hrozné keď idem s malou na prechádzku a príde mi zle - som strašne zúfalá. Pomôžte mi, vopred ďakujem.

Dobrý večer chcela by som sa u vas objednať nakolko mi diagnostikovali menierov syndrom.
Bola som už na všetkych vyšetreniach, brala som lieky, cvičím aj liečitela som už vyskúšla nič mi nepomáha. Momentalne som na materskej dovolenke a je to hrozne ked idem s malou na prechádzku a príde mi zle -som strašne zúfala. Pomôžte mi vopred dakujem

Dobry den, ja mam zavrate uz asi dva roky a stale neviem z coho, mavala som zachvaty take, ze mi strasne busilo srdce, rozbolela ma hlava a cela som sa triasla a bolel ma aj zaludok, bolo mi na vracanie. Navstivila som psychiatra a tam mi dali lieky na ukludnenie, ktore som potom vysadila, pomohli mi vo vsetkom okrem zavratou, tie mi zostali do dnes a neviem, ako to mam riesit, bola som na vsetkych vysetreniach a som uplne zdrava, tak neviem, ze z coho to moze byt. Ak by mi niekto vedel poradit, bola by som mu vdacna, mozte mi napisat na mail: galovicovaveronika@gmail.com, dakujem.

Dobrý deň, aj ja sa trápim so závratmi a hučaním hlavy. Mám poruchu sluchu aj krčnej chrbtice. Beriem Tebokan, ale iné lieky nemôžem, lebo som na nich alergická. Viete mi poradiť niečo? S tým hučaním je hrozné a vtedy sa mi aj hlava točí. Ďakujem.

Zaujimave, ze sa na to pytate, ja ked som bola s takymto zachvatom hospitalizovana, mala som prave velmi zvysene leukocyty, hoci to u mna normalne nie je.

Zdravým je mi 23 a také trpím silnými zavratemi mám je i 7krát do měsíce také jsme prošla všemi kontrolami a bohužel mi nenašli žádnou příčinu. Pak jsem jela na dovolenou a tam mě chytli závratě bohužel jsem neměla při sobě žádné léky tak manžel semnou zaběhl do nemocnice a příčina mích slnych zavrati je krční páteř která se nachladi a nebo blokne a střílí to do mozku tím pádem trpí mozek a jsou tím závratě. Bohužel stim zatím nic nemohu dělat dokud lékař neuvydi v čem je ta velká obtíž

Dobry den chcem sa spytat ako casto Ste brali tie infuzie… Dakujem