Metabolic balance

(Dada) #1

Počul alebo absolvoval už niekto túto metodu na úpravu metabolizmu a váhy? Rada by som názor niekoho, kto to abslovoval.

(mirka) #2

Ahoj. Ja prave tuto dietu robim, mam uz za sebou tri tyzdne a schudla som 7 kg. Ak by som nejaku dietu odporucala, tak je to prave tato. Si stale najedena, kila ide dole skoro denne, akurat, ze to stoji dost penazi.

(Janko) #3

Co je to dost penazi?

(jana) #4

Ahoj Mirka, pocula som o tejto diete a len s dobrymi vysledkami, napis mi prosim ta podrobnosti. Jedalnicek, nejake centrum, alebo to robis len sama na podklade internetu? Dik, Jana.

(Jarka) #5

Ahoj. Ja som sa o tejto diéte dozvedela od tety, ktorá schudla 8 kg, ale nie je zo Slovenska a preto by som rada poradiť nejaké centrum. Chcela by som to skúsiť a keď môžeš poradiť budem rada. Ďakujem.

(Zuzana) #6

Dobry den, aj ja o tom uvazujem, ale nasla som viac centier a rozne ceny. Ktore ste si vybrali Vy a co to stalo? Dakujem za odpoved.

(Jana) #7

Ahoj Mirka, našla som tvoj príspevok k téme metabolic balance a veľmi rada by som vedela o danej forme zníženia hmotnosti viac. Tvoj príspevok je takmer rok starý takže máš už skúsenosť naozaj dostatočnú. Naozaj bola táto forma chudnutia finančne náročná? Prosím o odpoveď na mail. Ďakujem Jana.

(Jana) #8

Ahoj. Aj ja by som chcela schudnúť. Som však z dediny v Žilinskom kraji a neviem, či je tu v okolí nejaké centrum. Dá sa to aj cez internet? Napíšte mi prosím ako to funguje, aký je jedálniček, koľko to stojí a všetko ostatné. Ďakujem.