Metabolic balance

Počul alebo absolvoval už niekto túto metodu na úpravu metabolizmu a váhy? Rada by som názor niekoho, kto to abslovoval.

Ahoj. Ja prave tuto dietu robim, mam uz za sebou tri tyzdne a schudla som 7 kg. Ak by som nejaku dietu odporucala, tak je to prave tato. Si stale najedena, kila ide dole skoro denne, akurat, ze to stoji dost penazi.

Co je to dost penazi?

Ahoj Mirka, pocula som o tejto diete a len s dobrymi vysledkami, napis mi prosim ta podrobnosti. Jedalnicek, nejake centrum, alebo to robis len sama na podklade internetu? Dik, Jana.

Ahoj. Ja som sa o tejto diéte dozvedela od tety, ktorá schudla 8 kg, ale nie je zo Slovenska a preto by som rada poradiť nejaké centrum. Chcela by som to skúsiť a keď môžeš poradiť budem rada. Ďakujem.

Dobry den, aj ja o tom uvazujem, ale nasla som viac centier a rozne ceny. Ktore ste si vybrali Vy a co to stalo? Dakujem za odpoved.

Ahoj Mirka, našla som tvoj príspevok k téme metabolic balance a veľmi rada by som vedela o danej forme zníženia hmotnosti viac. Tvoj príspevok je takmer rok starý takže máš už skúsenosť naozaj dostatočnú. Naozaj bola táto forma chudnutia finančne náročná? Prosím o odpoveď na mail. Ďakujem Jana.

Ahoj. Aj ja by som chcela schudnúť. Som však z dediny v Žilinskom kraji a neviem, či je tu v okolí nejaké centrum. Dá sa to aj cez internet? Napíšte mi prosím ako to funguje, aký je jedálniček, koľko to stojí a všetko ostatné. Ďakujem.