Mimické vrásky

Andelik,ja som tiež po liftingu a po viečkach a takto to fakt funguje.Zaradila som sa do úplne inej vekovej kategórie ,mám nové priateľky a nového o 15 rokov mladšieho partnera.Dávno som už zabudla na operačné peripetie.Cítim sa úplne vo svojej koži.Nikdy predtým by som nebola povedala,že mi niekto môže dopomôcť k tomu,aby som bola sama sebou.Ale je to tak.

Anet odkiaľ más tie oleje?Súhlasím,že bežné krémy na vrásky sú nanič.A botulotoxín?Moja kamoška má z neho stenčenú kožu na tvári ako papier.Ale na čelové vrásky jej to pomohlo.

ahoj! chcela by som sa spytat na tie oleje…poznas nejaky konkretny? mala by som zaujem…lebo mam 25 a vrasky ako 40tnicka :(…a na kremy proti vraskam neverim :frowning:

Dobry den! chcela by so reagovat na Vas prispevok! a popropade by som sa u Vas v ambulancii aj zastavila…toit mam problem, mam 25 a na cele dost viditelne vrasky ako 40 tnicka :(…ale na kremny proti vrasak uz neverim…co mi odporucate?

dakujem :slight_smile:

Vladenka,čítam tu váš príspevok,že ste po liftingu,prosím nemohli by ste mi napísať kde ste si dali robiť lifting a niečo bližšie okolo toho? Mám 42 r.a dosť veľké mimické vrásky okolo očí a rozmýšlam čo s tým.Botox mi moc nepomohol,IPL ano ale len dočasne.Ak budete mať chuť mi poradiť prosím napíšte mi mail.Vďaka

Mojej tete robili vrasky velke starosti. Odkedy sa dostala k produktom Dr.nona uz ma o starost menej. Piste na stancta@gmail.com

Ahojte. Vie mi niekto poradiť, lekára ktorý pracuje s botoxom alebo kys. hyaluróvou v Lipt. Mikuláši alebo v blízkom okolí? Ďakujem.

Ahojte, pred 2 dnami som bola na aplikaciu trvalej vyplne Aquamid. Dali mi 0, 5 ml do kazdej noso-ustnej vrasky. Je to uz 2. den, ale vysledok stale nevidim. Mate niekto s Aquamidom skusenosti?

Anet, chcela by som sa spýtať na tie oleje, dajú s zohnať v lekárni? Mám iba 22 a okolo úst a očí sa mi vytvorili mimické vrásky a sú dosť viditeľné, ďakujem, Katka.

Ahojte. Potrebovala by som radu. Chcem si dať botox, pretože mám mimické vrásky okolo očí. Má s tým niekto skúsenosti? Je to bolestivé?

Ahoj, tiez planujem ist na viecka ale mam obavy a chcela by som poradit, aby som nesla k hocikomu. Mozes mi napisat u koho si bola?

Ahoj Janka, mimické vrásky sú vecou mimiky a pravdou je, že žiadne zázračné krémiky ti ich neodstránia. Ja mám pubertu už dávno za sebou, ale na čele žiadnu vrásku, jednoducho sa nemračím. Moja 22-ročná neter má tiež tento zlozvyk a v 30 už potvorka bude mať vrásky na čele. Skús sa zbaviť toho zlozvyku (mám silné pochybnosti, že to dokážeš) a botox potrebovať nebudeš.

Vynikajúcim olejom na vrásky resp. proti vráskam je olej z semena granátového jablka, a aj ružový olej, ale granátový sa mi zdá účinnejší. Predtým, než si ho ráno nanesieš, niekoľko krát si opláchni tvár čím teplejšom vodou, akú najviac znesieš, a keď pocítiš, ako sa ti otvárajú póry, tak následne si prichystaj dáke vrecko - ja dávam malú silon ponožku, a do nej ľadové kocky, a tým si potom natieraj tú rozhorúčenú tvár, kým zase pôry celkom nestiahneš, a opakuj to asi tri krát, končí sa studenou fázou, a neutieraj uschne a potom natrie tvár olejčekom a budeš mať tvár aj pleť ako malé decko prdelku … vyskúšaj, uvidíš.

Suhlasim na 100%… mam 31 rokov a na cele ani vrasku… jednoducho som si odvykla celo pouzivat a nemracim sa… vsetky pocity sa daju vyjadrit aj bez pouzivania mimiky cela, skratka je dolezite si len zvyknut zapajat ine svaly a casti tvare.
Drzim palce… :slight_smile:

Ahoj,

Botox mám a som spokojná mám ho 3-krát. Mám aj vrásky vyplnenè
tukom a vyzerá to dobre.

Robil mi to doktor Petras som s ním spokojná. tiež mi operoval spodnè viečka tiež výborne.

A kde posobí ten pan doktor napiš prosím adresu. dakujem

Chcete sa zbaviť vrások, vačkov pod očami, jaziev len za 2 minúty bez bolestivého botoxu, je to možné s patentovanou technológiou. V prípade záujmu ma kontaktujte shape2@azet.sk.

Ahoj, nasla si uz kto robi botox v L. M? poprosim info. dakujem

Veľmi dlho som zvažovala botox a tak ďalej, ale nakoniec som si povedala, že vyskúšam ešte nejakú tú kozmetiku, nakoľko som sa neodvážila na žiadnu inekciu :D hihi bola som posero