Mimické vrásky

Ahojte, mam 32rokov, mimicke vrasky na cele a okolo ust. Uvazujem,ze by som si nechala pichnut botox, alebo nejaku inu vypln. Mate niekto skusenosti? Viete doporucit nejakehu skuseneho a dobreho doktora? Budem rada za kazdu radu. Nici

botox nie je vypln. botox zabrani prenosu vzruchu z nervu na svalove vlakno- teda nepohnes danou oblastou na tvari a tym si “nekrcis” kozu a nerobi sa vraska. vypln je syntenicky pripravok (alebo biologicky material ak ide o vypln vlastnym tukom). vstriekne sa do hlbokej vrasky, ktoru botoxom sa uz neda riesit, nakolko je v kozi uz viditelna ryha, ktoru treba nadvihnut.
v pripade odbornika ti neporadim, lebo si neudala mesto, v ktorom ho hladas :wink:

Dakuejem za odpoved.Som z Bratislavy.Viem,kde to robia.Uz som sa nato pytala v Interklinik,v Ustave lekarskej kozmetiky.
Viem,ze zalezi aj od odbornika,ako Ti to pichne,aby to bolo ucinne.Myslela som,ze sa niekto ozve,kto uz bol na takomto zakroku a napise svoje skusenosti.
Ahojki

botox som uz aplikovany mala do cela. cca 3 mesiace som so svalmi vobec nevedela vykonat ziadny pohyb. svoj ucel botox splnil.

ahoj,
teraz je už december:dala si už píchnuť ten botox?mám 38 rokov,problém,ako ti,takže som zvedavá na tvoju skúsenosť!!
Andy

ahojki,nie teraz nemam peniazky,pretoze som bola v oktobri na zmenseni prsnikov,zo zdravotnych dovodov.ale ak pojdem dam vediet.Urcite sa ozvi ak by si isla teraz niekedy.ahoj a pekny vecer zelam

V akom meste planujes ist na botox?Ja som z BA.

Ja Botox veľmi rada nemám,aj ked v čele je fajn,ale inak bez kyseliny hyaluronovej by som sa nezaobišla.Krááásne mi dvíha hore kutiky a to je teda hned vidieť.

Okolo očí mám botox-som veľmi spokojná.
Na vrásky okolo úst som si dala kys.hyaluron.no nie som spokojná, sú dosť viditelné.Lekár mi však povedal, že skúsi na budúce botox.Uvidím, či to pomôže.

Ja som okolo ust Botox nechcela,mne sa zdá tvár ako maska potom a bojím sa,že mi ochrnie kutik.Podľa toho,čo mne vravela lekárka kyselina hyaluronová zaberie vždy,len jej tam treba dať dosť.Ešte sa mi nestalo,aby som s ustami nebola spokojná a to chodím opakovane.

Dobry den.
Pytali ste sa na mimicke vrasky a ich ovlpyvnenie. Som dermatologička s dlhoročnou praxou v estetiskej dermat. V prvom rade treba prist na konzultaciu do ambulancie, u nas je vstupna konzultacia gratis. Botulotoxin sa pouziva najma na ovplyvnenie mimickych vrasok hornej časti tváre, okolie ust a pier, ako aj nosovoustne ryhy su idealne skor na vyplnove materialy. Vzhladom k vasmu veku si ale myslim ze to urcite este nebude taka tragedia a mozno vobec tieto metody nebude treba:-)
S pozdravom Dr. Paulinyova, kožna amb. Saratovska 24, BA

Ahojte.
Sama som lekarka, robim tieto zakroky uz dost dlho, v kazdom pripade si myslim ze botox patri hlavne do hornej polovice tvare, medziobocie, okolie, oci, celo, do dolnej polovice tvare sa nezvykne aplikovat bezpecne, kedze casto byvaju aj poruchy hybnosti, alebo asymetricky vyraz. Tam je najidealnejsie aplikovat vyplne, su rozne, od vyplni do jemnuckych prvych vrasok napr. okolo pier, okolo oci, az po tuhsie materialy na hlboke vrasky. V kazdom pripade je velmi dolezita dosledna konzultacia s anamnezou klientky, pretoze aj tu existuju obmedzenia resp. kontraindikacie aplikovania. Netreba sa do toho hrnut bezhlavo.

asi skúsim opäť kys.hyalur.,možno po sebe zaberie.diki za názor

dysport v oblasti čela som absolvovala už 3 krát so 7-mesačnými odstupmi a som spokojná. Mám momentálne bolesti v spodnej časti chrbta svalového pôvodu/ a prechladnutia/. Má to vplyv na zákrok, ktorý by som chcela znovu absolvovať?/ mám 35 r./

Ahoj mam 34 rokov a okolo pier dost hlboke vrasky.Priznam sa ze si okusujem pery uz roky je to taky zly zlozvyk.Chcela by som poradit nejaky krem,na injekcie nie som .Dik

Ahoj, som z Ba, ked si si dala pichnit botox?Ja som bola v Interklinik, udajne mi aplikovali 20 jednotiek, ale dnes je 2 den a viem mierne zvrastit celo, takze viem pohybovat svalmi a tym padom to nema taky ucitok akoby som ocakavala…

Tiez by som chcela riesit mimicke vrasky, pomaha botox pri vraske hnevu? Vie mi niekto poradit ktora klinika v Bratislave je dobra a kolko to stoji? Alebo ak mi moze niekto poslat cennik aj inych moznych rieseni, bola by som Vam velmi vdacna. Dakujem.

Skús najprv liečivé oleje ako sú šípkový, jojobový, ružový… Mňe vrásky na 99% zmysli a to ich používam asi mesiac! Pred tým som používala modrú nieveu. Hlavne neutrácaj peniaze na krémy proti vráskam, to sú všetko sračky!

Kotatko…chcem sa spytat ako to dopadlo s tym botoxom…sa ti to casom zlepsilo alebo si aj nadalej mohla hybat svalmi???Ja som totizto bola na rovnakej procedure vo stvrtok t.j.pred troma dnami,v Interklinik tiez a stale mam svaly pohyblive a dost som nastvana…:-))dik za odpoved

Baby,pozeráte niektorá na Prime ,Mladší o pár let"? Je to neuveriteľné,v živote by som to nebola verila.