Mirzaten,-Prispievateľ Dano, ak si tu ozvi sa

Ahojte všetci v júni 2011 tu bola disksia na tému Mirzaten, zaujal ma prispievatel DANO s týmto príspevkom Danojan '16 Ja ten liek užívam , tak o nom niečo viem a prečítal som nespočetné množstvo článkov o AD všeobecne. Prešiel som velkým množstvom liekov, tak viem o čom píšem, No radšej by som bol keby si mal pravdu a bol by som zdravý propagátor. To by bolo fajn.Mimochodom na Mirtazapíne som už 5 rokov na 15 mg pred spaním a funguje super. Má to háčik a to tažké vstávanie a taktiež mirtazapín poškodzuje kosti a znižuje zrážanlivost krvi, taktiež niektorí ludia pri nom bývajú neustále chorí z dôvodu útlmu kostnej drene v ktorej sa tvoria protilátky NK bunky , čo môže viest k zápalom dýchacích ciest kvôli slabej imunite. Dá sa to riešit dodávaním imunomodulátorov napr. Imunor v mojom prípade. Chystám sa v lete na zníženie z 15mg na polovicu a to keby fungovalo, tak už nič neriešim. Emanu ak máš otázku ohladne AD liečív na uzkostné, depresívne a panické stavy kludne sa pýtaj. Celkom slušný prehlad mám aj o ATB a Antimykotikách , kedže som sa liečil cez Stratton a Wheldon protokol na plúcne chlamýdie a mykozu. Všetkým vela zdravia prajem. p.s. mimochodom mirzaten by sa po správnosti polit nemal, lebo o funguje až v tenkom čreve odkial sa postupne uvolnuje v priebehu cca 24 hodín a na to aby prešiel trávením bez poškodenia slúži film ktorý ho chráni pred kys,žalúdočnou Tak vela zdaru… Dano bolo by možné sa s Tebo spojit… zaujíma ma ako si na tom s tým Mirzatenom… dokázal si ho ešte znížit… na niektorých stránkach som čítala, že je návykový… užívam ho už viac ako tri roky 15 mg a zatial sa mi nepodarilo znížit…