Môj manžel ma už sexuálne nepriťahuje

Zdravím Vás, po desaťročnom vzťahu som zistila, že môj manžel ma už sexuálne nepriťahuje. Narástol mu pupok, celkovo dosť pribral. Vadí mi dokonca aj to, že mu z úst nevonia, preto sa odmietam s ním bozkávať. Sexu sa vyhýbam, ako sa dá, poriadny sex si užijem len po pár poldecákoch. Čo mám robiť? Ako manžel je fajn.

Ahoj yvonka, moja kamarátka tým prešla pred pár rokmi, plakala mi na ramene, ako sa jej muž hnusí a na stretnutí sa zaľúbila do spolužiaka a ako s nim chce odísť do zahraničia opatrovať jeho syna a svojho si príde vziať, keď sa zabyva. Pritom má muža dobráka, poznám ho dlhšie ako ju a atraktívneho, empatického. Neviem čo sa stalo, ale po roku to bola opäť najväčšia láska a čakali aj druhé bábo! Keby som jej pripomenula ten incident, asi by ma kopla do zadku! Ja na tom tiež nie som tak ako pred 10-timi rokmi - hrozné, ale ľúbime sa, vážime si jeden druhého a rešpektujeme, sex je sem-tam, ale že by som na ňom visela. Predstav si, že by sa začala okolo neho točiť iná príťažlivá žena, že by tie roky s Tebou hodil za hlavu a venoval sa len jej, to by ma asi porazilo, resp. bolo by mi to ľúto. Hneď si ho začnem vážiť za to, čo všetko pre mňa urobil. Skús ho nejako citlivo a láskyplne príjmäť k tomu, aby sa vzchopil. Ja som môjho objala so slovami, keď si oholený a krásne voniaš, veľmi ma priťahuješ.