Mononukleoza alebo len angina?

Dobry den, mam taky problem, cely minuly tyzden som sa liecil na zapalene hrdlo, lekarka predpisala Bioparox, Robitussin a Dithiaden a Paralen. Liecba ani po tyzdni vlastne nezaberala, bol som znova u doktorky no vsimol som si, ze na pravej mandli mam taky ten zapalovy vacok, tak som jej to povedal, predpisala mi navyse aj antibiotika. Dnes - den po tom sa mam prvykrat s hrdlom trosku lepsie uz mi ho nestahuje, aj ked znovu vykasliavam. Mam pocit, ze mam zvacsene uzliny, vie mi niekto poradit? Cital som o mononukleoze, tepltotu som mal len raz, odvtedy je to v pohode, uz som vymeskal dokopy aj s tymto tyzdnom 2 tyzdne v skole, tazke pisomky, vsetko to budem musiet dobehavat a nechcel by som zistit, ze to budem musiet liecit este dalsi mesiac alebo kolko, poradte prosim.

Skús kloktať šalviu alebo dostať kúpiť roztok v lekárni Florsamin, striekať priamo na mandle a zábaly na krk mokrý studený uterák omotať okolo hrdla a okrútiť suchým a nechať vyschnúť na krku. Veľa mrkvovej šťavy a tekutín, prešlo to za 5 dní a bez antibiotík.