Mozem byt tehotna aj ked som nemala styk?

gynekológia

(fartinka) #1

Dobre rano, mam par otazok. S partnerom sme sa trocha maznali a pri tom mi strcil ruku do nohavic. Ale nie do nohaviciek. Pred tym vsak mal tu ruku vo svojich trenkach. K ejakulacii nedoslo a mne este ani nemeska menstruacia, no mam strasny stres, lebo ma trocha pobolieva v podbrusku a na toaletnom papieri som si vcera nasla kvapku krvi. Ako som tu niekde citala, tehotensky test je spolahlivy az po predpokladanom datume menstruacie. Prosim vas, vsak nemozem byt tehotna?

(Miriam) #2

Je veľmi nepravdepodobné, že by si bola tehotná. Aj keď k ejakulácii nedošlo, aj kvapočka, ktorá vychádza z penisu predtým môže obsahovať spermie. Keď ti však nebol ani pod nohavičkami tak je tu možnosť nulová. Nestresuj sa zbytočne, len ti z toho bude meškať menštruácia, čo len zväčší tvoje obavy. Bolesti v podbrušku môžu mať inú príčinu, ale pravdepodobne je to všetko len v tvojej hlave.

(fartinka) #3

Dakujem velmi pekne za odpoved, jednoducho sa len bojim a nemam to velmi komu povedat. A aj som predpokladala, ze tu bude niekto skusenejsi ako moje kamaratky :slight_smile: fakt dakujem, upokojilo ma to. Tak drzte mi palce :slight_smile:

(bibi) #4

Je to naozaj len v tvojej hlave, tehotná určite nie si, pa pa.

(fartinka) #5

Hmm, lenze znova tu je trocha krvi vo vytoku. Nevie niekto, co sa to deje?

(Andrea) #6

Zájdi k lekárovi, môže to byť nejaký zápal a ten je nebezpečný, ak budeš chcieť v budúcnosti bábätko.

(fartinka) #7

Dobry vecer, menstruacia uz tyzden meska na policke sa na mna usmieva tehotensky test, urobim si ho zajtra rano, tak mi drzte palce a ak sa menstruacia nedostavi do konca buduceho tyzdna, ine vychodisko ako gynekologa nevidim.

(fartinka) #8

Oba testy negativne, no menstruacia nikde.

(Miriam) #9

Určite navštív gynekológa! Pokiaľ máš aj krvavý výtok, môže to byť nejaká infekcia, ale aj niečo oveľa vážnejšie. Choď čím skôr, ak môžeš už zajtra!

(Juraj) #10

Tak, ako to popisuješ by si musela byť Panna Mária, aby si bola tehotná. Neboj sa, menštruácia ti mešká iba zo stresu, alebo sa ti pobúrili hormóny.

(fartinka) #11

Je to tu, vsetko uz je snad v poriadku a k doktorovi idem kvoli mocu tento tyzden, lebo som mala divne vysledky - uvidime co mi ten povie.

(fartinka) #12

Dakujem vsetkym za rady a podporu. Je to tu super, dakujem este raz a prajem pekny den :slight_smile:

(Miriam) #13

Aj tebe všetko dobré - a hlavne tie výsledky.