Mozem byt tehotna aj ked som nemala styk?

Dobre rano, mam par otazok. S partnerom sme sa trocha maznali a pri tom mi strcil ruku do nohavic. Ale nie do nohaviciek. Pred tym vsak mal tu ruku vo svojich trenkach. K ejakulacii nedoslo a mne este ani nemeska menstruacia, no mam strasny stres, lebo ma trocha pobolieva v podbrusku a na toaletnom papieri som si vcera nasla kvapku krvi. Ako som tu niekde citala, tehotensky test je spolahlivy az po predpokladanom datume menstruacie. Prosim vas, vsak nemozem byt tehotna?

Je veľmi nepravdepodobné, že by si bola tehotná. Aj keď k ejakulácii nedošlo, aj kvapočka, ktorá vychádza z penisu predtým môže obsahovať spermie. Keď ti však nebol ani pod nohavičkami tak je tu možnosť nulová. Nestresuj sa zbytočne, len ti z toho bude meškať menštruácia, čo len zväčší tvoje obavy. Bolesti v podbrušku môžu mať inú príčinu, ale pravdepodobne je to všetko len v tvojej hlave.

Dakujem velmi pekne za odpoved, jednoducho sa len bojim a nemam to velmi komu povedat. A aj som predpokladala, ze tu bude niekto skusenejsi ako moje kamaratky :slight_smile: fakt dakujem, upokojilo ma to. Tak drzte mi palce :slight_smile:

Je to naozaj len v tvojej hlave, tehotná určite nie si, pa pa.

Hmm, lenze znova tu je trocha krvi vo vytoku. Nevie niekto, co sa to deje?

Zájdi k lekárovi, môže to byť nejaký zápal a ten je nebezpečný, ak budeš chcieť v budúcnosti bábätko.

Dobry vecer, menstruacia uz tyzden meska na policke sa na mna usmieva tehotensky test, urobim si ho zajtra rano, tak mi drzte palce a ak sa menstruacia nedostavi do konca buduceho tyzdna, ine vychodisko ako gynekologa nevidim.

Oba testy negativne, no menstruacia nikde.

Určite navštív gynekológa! Pokiaľ máš aj krvavý výtok, môže to byť nejaká infekcia, ale aj niečo oveľa vážnejšie. Choď čím skôr, ak môžeš už zajtra!

Tak, ako to popisuješ by si musela byť Panna Mária, aby si bola tehotná. Neboj sa, menštruácia ti mešká iba zo stresu, alebo sa ti pobúrili hormóny.

Je to tu, vsetko uz je snad v poriadku a k doktorovi idem kvoli mocu tento tyzden, lebo som mala divne vysledky - uvidime co mi ten povie.

Dakujem vsetkym za rady a podporu. Je to tu super, dakujem este raz a prajem pekny den :slight_smile:

Aj tebe všetko dobré - a hlavne tie výsledky.