Môžem byť tehotná?

Dobrý deň, chcem sa spýatať, či môžem byť tehotná aj keď som ešte namala pohlavný styk. S priateľom sme sa mazlili. Ležala som naňom. On sa o mňa obtieral a dosiahol vrchol. Vystriekol vedľa. Nevnikol do mňa, len sa pohlavným údom obtieral o moju pošvu. Minulý mesiac som dostalal menštruáciu ale trvala len jeden deň. Teraz mi má prísť okolo 23. - 24 ale stále nič nechodí. Urobila som si aj tehotenský test, ktorý vyšiel negatívny (dve čiarky) Prečo sa tak bojím. Však nevnikol do mňa. Neviem sa zbaviť svojho strachu a možno aj to je dôvod že menzes stále nechodí. Mám 23 rokov, toto je môj prvý partner. Pohlavný styk som ešte nemala. Neviem na koho sa mám obrátiť. Preto Vás prosím neignorujte moju otázku a prosím Vás o odpveď. Veľmi pekne ďakujem

Nela, dobry den a preco nezajdete ku gynekologicke? To bude asi najistejsi sposob, ako si overit, co vas trapi. Ostatne odpovede su len mozne hypotezy. A myslim si to co vy popisujte, ze strach ovplyvnuje aj telesne reakcie a cyklus. Psychologicka Rita Svihranova.

Minulý mesiac som sa chcela objednať, opísala som jej problém a pýtala sa že či som si robila test, ja že áno a vyšiel negatívny (jedna palička) v prvej správe som sa pomýlila. Ona mi povedala že to je prirodzené že mi menzes trval jeden deň. Bojím sa len toho že či sa môže otehotnieť aj keď partner do mňa nevnikol. Či sa tá spermia mohla dostať do mojej pošvy? Počkám do konca týždňa či sa menštruácia nedostaví ak nie, objednám sa ku gynekologičke.

Dobrý deň, ďakujem za odpoveď. Ku gynekologičke som sa chcela objednať, popísala som jej problém, že menzes mi meškal jeden deň. Ona mi povedala že to je v norme. Povedala mi že ak som tehotná tak si mám urobiť test, ja som si ho robila vyšiel negatívne (jedna palička) v prvej správe som sa pomýlila. Bojím sa len toho, že či sa nemohla partnerova spermia nejako dostať do mojej pošvy aj keď do mňa nevnikol a ja som stále panna. ďakujem za odpoveď.

Chcela by som sa spytat, ze ked priatel to do mna dal, ci mozem otehotniet? Mam pred menstruaciou. Pytam sa preto, lebo niekedy sa to na prvy krat nemusi podarit.

Odkiaľ máš, že sa to na prvý krát nemusí podariť? Koľko máš rokov? Mala by si najprv dospieť a až potom začať so sexom. Nemáš dostatok informácií.