Mozgova atrofia

Staci pouzivat zdravy rozum. Sama mam viastocne ochrnutie koncatin a pomaha mi zmena stravy, obmedzeny prijem sladkosti, viacej ovocia a zeleniny. Na sfunkcenie ruk použivam masazny stroj na lave predlaktie a na nohu stacionarny bicykel, chozdza a cvicenie. Proti beznym virozam pouzivam surovy zazvor s cajom, ocne kvapky a masti na dezinfekciu a sauna. Aby dieta nebolo napadane infekciami davajte mu Surovu cibulu, vyluhovany cesnak a zazvor. Tiez telo nema byt pretazovane prejedanim a pit dostatok tekutin.

Este beriem Tiapridal od doktorky, ktory uvolnuje stiahnute svalstvo v ruke a nohe.

Dobrý večer. Sama neviem čo na to napísať. Mne osobne sa nikdy nič podobné nestalo. Žijem si celkom obyčajný život založený na stereotype typu vstanem, idem do práce, mám priateľa, dokonalý nový skvelý dom http://www.topreality.sk/domy.... no a potom idem znova spať a do práce a ani nikdy som nemala žiadne extremne zdravotné ťažkosti, za čo som veľmi rada. Neviem asi nijako extra poradiť, ale držím vám palce všetci čo s týmto bojujete, buďte silní!

ahoj prosim ta ak sem chodis, tak mi napis na mail b.kovacova29@gmail.com

ahoj maria napis mi prosim ta na mail b.kovacova29@gmail.com ak tu budes dakujem