Mrkvová nátierka bez masla a syru

Recepty na zdravé desiaty si pripravíte doma ľahko a rýchlo. Určite v nej nenájdete kupované hotové desiaty alebo iné polotovary. Pri receptoch nájdete vysvetlenie, prečo sú použité na danú desiatu určité suroviny a v čom sú zdravé. Budete vedieť, ako to máte pripraviť a prečo to máte uvariť. Rohlíky so šunkou alebo paštétou sa v knihe nenachádzajú:). Odborníci, ktorí napísali túto knihu, sú ľudia rôznych chutí a výživových smerov, preto tu nájdete pestrú škálu zdravých receptov, napríklad aj vegánske, vegetariánske, raw recepty, gluten free, lactose free, alebo recepty vhodné pre diabetikov.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14068-mrkvova-natierka-bez-masla-a-syru

Rada vyskúšam nové recepty na desiaty. Už neviem čo by som deťom pripravila do školy aby nemali to isté.

Túto knižku máme doma. Je perfektná! Na každý deň si viem pripraviť inú desiatu a tým pádom ma hneď neomrzia. Mám s ňou iba dobré skúsenosti, ešte sa mi nestalo, že by nejaká nátierka odtiaľ nechutila