MUD. Tibor Molčan - cievnochirurg

Poznáte toho lekára? Manžeľ potrebuje ísť na operáciu, chcela by som vedieť, aké s ním máte skúsenosti.

Poznám MUDr. Molčana. Osobne ma operoval pred rokom, keď sa mi upchala cieva na krku a hrozil mi “kolaps” organizmu. Operácia bola zložitá, ale vďaka jeho šikovným rukám dopadla výborne. Nevidno mi ani 15 cm jazvu na krku. Je to najlepší cievny chirurg na Slovensku. Oplatilo sa za ním cestovať z Košíc. Vrelo ho odporúčam.

Manželke Dr. Molčan operoval v Bratislave na Antolskej pred niekoľkými rokmi kŕčové žily, výborný odborník, nemá ani jazvičku. Neviete kde teraz ordinuje?

MUDr. Molčan momentálne operuje aj v Novozámockej nemocnici.

Dobrý deň, nakoľko mám v januári 2011 indikovanú operáciu krč. žíl, chcela by som Vás poprosiť, ak sa dá poradiť či MUDr. Molčan operuje resp. ambuluje aj v Bratislave a ak je možné kontakt. Ďakujem. Prajem Vám pekný deň. Marcela

Od známych viem, že doktor chodí pravidelne do Bratislavy v piatok, len nevedia do ktorej nemocnice. Nášmu kamarátovi operoval nohu v Zámkoch. Skúste informáciu cez net, vyhľadávať jeho meno či neukazuje aj nemocnicu.

Dobrý deň, viem kontakt na cievne oddelenie v Nových Zámkoch.

MUDr. Molčan už operuje aj na jednodňovej chirurgii Mediklinik v Leviciach, má zlaté ruky.

Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s odstraňovaním metličkových cievok na nohách pod vedením MUDr. Molčana? Odstraňuje ich klasickou sklerotizáciou, alebo laserom? Pýtam sa, pretože ja mám s týmto problém, sklerotizovali mi ich 2x a výsledok je neuspokojivý, vraj sú “príliš tenké”. Ďakujem za odpoveď.

Môžem Vás poprosiť o kontakt na Dr. Molčana do Nových Zámkov, alebo ak niekto vie v Bratislave? Zháňame ho už vyše roka. Ďakujem.

Skúste na google napísať FNsP NZ, dostanete sa na stránku nemocnice v NZ. Prejdite na oddelenia. Chirurgická klinika - lekári, ambulancie, tam máte napísané Tibora Močana, ordinačné hodiny aj nejaké telfónne čísla.

Tel:0914 994 579 Nove Zamky.

Prepacte 0918 994 579 Nove Zamky.

Doktor na jednotku

Dobry den.Pana doktora Tibora Molcana vrelo odporucam.Dal mi perfektne do poriadku nohy po troch tehotenstvach, a to som nemyslela, ze sa to este vobec da. Toto leto uz pojdem do minisukne:-)! Momentalne je kazdy pondelok na Interklinik Bratislava.Ani som tolko neplatila, jedno sedenie 100-nax 130 eur a velmi dobry efekt, rozhodne stoji to za to.Slecny ak sa rozhodujete tak on je skvely. Ja som bola aj na Blumental klinik kde nikdy v zivote prosim nikto nechodte!!! Zlodejom som zaplatila celkom 3000 eur a efekt taky ze mi este zhorsili moj stav a pan Tibor Molcar musel este aj po nich opravovat. V Blumentalklinik su to vyhodene peniaze, chce sa mi z toho plakat, tolko som tam nechala a keby to aspon trosku pomohlo- no len mi pohorsili…To je moja skusenost.Na pana doktora T.Molcana nedam dopustit.