MUD. Tibor Molčan - cievnochirurg


(Rebeka) #1

Poznáte toho lekára? Manžeľ potrebuje ísť na operáciu, chcela by som vedieť, aké s ním máte skúsenosti.


(Mgr. Sidorová) #2

Poznám MUDr. Molčana. Osobne ma operoval pred rokom, keď sa mi upchala cieva na krku a hrozil mi “kolaps” organizmu. Operácia bola zložitá, ale vďaka jeho šikovným rukám dopadla výborne. Nevidno mi ani 15 cm jazvu na krku. Je to najlepší cievny chirurg na Slovensku. Oplatilo sa za ním cestovať z Košíc. Vrelo ho odporúčam.


(karol) #3

Manželke Dr. Molčan operoval v Bratislave na Antolskej pred niekoľkými rokmi kŕčové žily, výborný odborník, nemá ani jazvičku. Neviete kde teraz ordinuje?


(ti-ti-na) #4

MUDr. Molčan momentálne operuje aj v Novozámockej nemocnici.


(Marcela ) #5

Dobrý deň, nakoľko mám v januári 2011 indikovanú operáciu krč. žíl, chcela by som Vás poprosiť, ak sa dá poradiť či MUDr. Molčan operuje resp. ambuluje aj v Bratislave a ak je možné kontakt. Ďakujem. Prajem Vám pekný deň. Marcela


(ti-ti-na) #6

Od známych viem, že doktor chodí pravidelne do Bratislavy v piatok, len nevedia do ktorej nemocnice. Nášmu kamarátovi operoval nohu v Zámkoch. Skúste informáciu cez net, vyhľadávať jeho meno či neukazuje aj nemocnicu.


(maya) #7

Dobrý deň, viem kontakt na cievne oddelenie v Nových Zámkoch.


(Janka 61) #8

MUDr. Molčan už operuje aj na jednodňovej chirurgii Mediklinik v Leviciach, má zlaté ruky.


(maja) #9

Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s odstraňovaním metličkových cievok na nohách pod vedením MUDr. Molčana? Odstraňuje ich klasickou sklerotizáciou, alebo laserom? Pýtam sa, pretože ja mám s týmto problém, sklerotizovali mi ich 2x a výsledok je neuspokojivý, vraj sú “príliš tenké”. Ďakujem za odpoveď.


(karol) #10

Môžem Vás poprosiť o kontakt na Dr. Molčana do Nových Zámkov, alebo ak niekto vie v Bratislave? Zháňame ho už vyše roka. Ďakujem.


(Dita) #11

Skúste na google napísať FNsP NZ, dostanete sa na stránku nemocnice v NZ. Prejdite na oddelenia. Chirurgická klinika - lekári, ambulancie, tam máte napísané Tibora Močana, ordinačné hodiny aj nejaké telfónne čísla.


(Peter Bencze) #12

Tel:0914 994 579 Nove Zamky.


(Peter Bencze) #13

Prepacte 0918 994 579 Nove Zamky.


(rp) #14

Doktor na jednotku