MUDr. Beata Čellárová - gynekolog NR

Ahojte, prosím o názor na túto gynekologičku. Má ambulanmciu v Krškanoch v Nitre. Bola mi odporúčaná mojou prkat. lekárkou, (ktorá je super), ale chcem nezaujatý názor pacientky. Ozve sa mi niekto? Odchádzam od svojho gynekológa - s ktorým nemám dobré skúsenosti.

Ahojte, ja som chodila k tejto lekarke niekolko rokov a tento tyzden si od nej idem zobrat kartu. Nie som spokojna a to z dovodu, ze pani doktorka je dost naladova a podla toho vyzera aj vysetrenie. Takze nikdy dopredu neviete, ci to bude neprijemne (navsteva gynekologa podla mna nie je prijemna zalezitost) alebo velmi neprijemne (setrnost pri vysetreni determinovana podla nalady lekara). A ja uz nemam chut sa rano nervacit, ci sa pani doktorka dobre vyspala, alebo ju niekto hned z rana nastval. Tolko moj nazor, ale skuste sami, vie byt niekedy aj cukrikovo mila (ked ma clovek stastie, co som uz asi teda za podlne razy nemala).

Aj ja k nej chodim, podotykam ze pravidelne a tiez s nou nemam ziadny problem. Je to zena na svojom mieste a s jej osetrenim som uz 10 rokov spokojna.

Ahojte, ja chodím k nej pravidelne a som naozaj spokojná. Je milá, vyšetrenie v pohode, pomôže, poradí, vysvetlí ak niečo potrebuješ. A hlavne je to “Žena”. K dajakému starému chlapovi, ktorých je v NR dosť, by ma nikto nedostal!

Ahoj, tak tato gyn. je najlepsia, uplne super pristup, mne osobne sedi.

Prosím Ťa, máš na ňu t.č.? Ja som ho stratila a potrebujem ísť na každoročnú preventívku, nemám čas tam ísť osobne, vďaka.

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci nahodou niekto nevie, ktore dni a od kolkej ordinuje Dr. Cellarova. Dakujem za pripadne odpovede.

Teší ma, že s ňou máte aspoň niektoré dobré skúsenosti. My dve sme si asi nesadli. Ak zrovna pani doktorka nie je nemá, (čo väčšinou je) tak je podráždená. So sestričkou komunikuje ako nacistický diktátor. Vyšetrenia od stola ma na jednej strane tešia (na kozu sa asi nikto neteší), na druhej strane vypovedajú o “veľkom” záujme. Keď aj opomeniem, že pani doktorka nemá vo svojej ambulancii potrebné prístroje a na väčšinu vyšetrení ma teda posiela k iným doktorom, na základe nášho vzťahu rozhodne plánujem včasnú zmenu doktora.

Emily, každý deň od 7:00 do 15:30 alebo 14:30 to neviem presne, ale ordinuje až od 9 hodiny, bo predtým iba berú krv.

Ordinuje denne od 7:30 do 14:00.

K tejto doktorke som chodila v len v gravidite v roku 2004. Počas celého tehotenstva si nevšimla moju diagnózu - jednorohú maternicu (riziko predčasného pôrodu alebo potratu), takže ja som smelo športovala a moja dcéra sa narodila o 6 týždňov skôr. Samozrejme prehliadla aj postupné zmeny krčka maternice. Z odborného hľadiska u mňa zlyhala na plnej čiare a hneď po pôrode som od nej utekala kade ľahšie :slight_smile: