MUDr. Ester Točíková: Nové skúsenosti s infúznou terapiou vysokodávkovaným vitamínom C na Slovensku

Rozhovor s neurologičkou MUDr. Ester Točíkovou na tému Nové skúsenosti s infúznou terapiou vysokodávkovaným vitamínom C na Slovensku



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/13547-mudr-ester-tocikova-nove-skusenosti-s-infuznou-terapiou-vysokodavkovanym-vitaminom-c-na-slovensku

Dobrý deň, mama má zhubný nádor na prsníku, liečili ju rôznymi chemoterapiami, ožarovaním, ale po troch rokoch len konštatovali, že už má metastázy aj na pečeni a kostiach. Viete mi prosím poradiť, kde by som mohol pre ňu ešte niečo skúsiť zabezpečiť (mám na mysli, kde by nám pomohli s aplikáciou infúzie vitamínu C). V onkologickej poradni, kde mama chodí jej povedali, že oni takúto liečbu neaplikujú, že to je … Prosím Vás pomôžte nám. Moja adresa je Grega Rastislav, Hrašovík 121, 04442 Rozhanovce, t. č. 0908 740135

Ahoj Rastislav, neviem či si čítal ten článok celý, ale je tam aj názov zdravotníckeho centra, tu je na nich link http://www.zzz.sk/?zariadenie=hippokrates treba čítať článok celý. S pozdravom, Miriam

Nie je pravda, že z dávky 1g sa vstrebe len 50%. Vstrebávanie je individuálne, bežne človek vstrebe od 2g vyššie a v stave choroby človek bežne vstrebe aj 50-násobok svojej bežnej spotreby. Pri niektorých ochoreniach, napr. mononukleóze, človek ústne vstrebe až do 200g denne, v častých menších dávkach. Viac info o vitamíne C v rôznych ochoreniach nájdete tu: http://rizikaockovania.sk/dok/Vitamin_C-liecba.pdf

Dobrý ďeň.
C-vitaminová inf. terápia je hradená zdravotnóu poisťovňou,
alebo hradí pacient?
A keď áno tak o akú čiastku sa jedná?
Za odpoveď Vám ďakujem. Viktor.

Práve dnes som vybrala tretiu infúznu terapiu vitamínom C a tiež si sľubujem zlepšenie zdravotného stavu (neuropatia, diabetes, alergie, intolerancie, artróza, gastro problémy atď. ) mám pred sebou ešte tri infúzia a budem Vás informovať o akomkoľvek zlepšení, pretože si myslím, že by mala laická verejnosť poznať aj túto možnosť liečby.
Je pravda, že je veľmi drahá totiž 25, 23€ za 1 Vit. C a 5-7 eur za podanie infúzie skutočne drahé najmä ak potrebujete vybrať min 4-6 infúzií, alebo aj viac.
Som z Košíc a poradím Vám kde Vám podajú infúziu bez problémov.

Dobry den! Mohla by som vediet presne kde to je v KOsiciach? Dakujem za odpoved. Gabriela

Valika, môžem doporučiť infúz. liečbu v rovnakej kvalite za nižšiu cenu ako 25 e. z nemecka, info na 0903616264.

Dobrý deň
infúzne podávanie c-vitamínu vám bez ťažkostí podajú na Pro care Košice na KVP pri Lidli

prajem veľa zdravia

Napíšte mi prosím na mail liva50@gmail.com

Chcem sa spýtať tých, ktorí tu liečbu už podstupili, ake su reakcie po podaní infuzie… a ake dávky beriete, nakolko moj otec ma nador v hlave pankreasu s mts v pečeni lekar mu odporučil davku 1, 5g / kg hmotnosti… dnes ide na prvu davku… dakujem

Magdalena viete zohnat infuziu z Nemecka? Otec akurat prechadza terapiou a je to dost narocne financne (15g intraverozne do zily 60€). Vraj v Nemecku stoji jedna okolo 10€, ak viete na koho by som sa mohol obratit budem rad.

Zabezpečím originálny infúzny c-vitamín 7, 5mg za nižšiu cenu ako v lekárni

ellice@azet.sk

Nastasie mojej mamine sme popri chemoterapii, aplikovali aj infuzny vitamic C Injektopas 7, 5g v pravidelnych davkach 4x do tyzdna po 15gramov (2kusy) , a veľmi veľmi jej to pomohlo. Aj teraz ho mamine davame, ale uz v mensich davkach. Tento Vitamin C sme si zohnali, a ak by mal niekto zaujem, mozem Vam ho tiez dodat. 1ks / 15eur. Viac info: vitaminikC@gmail.com

Dobri den ch cem sa spitat manzelka ma kronovu chorobu kolko stoji liecba a ako dlho moze trvat

Vážená pani Magdaléna, prosím Vás poraďte ako
zohnať infúz. liečbu c-vitamínu z Nemecka.
A kto ju môže podať ?
Ďakujem

Dobry den, ponukam po osobnej skusenosti infuzny vitamin C v neobmedzenom mnozstve za cenu 12, 5€ za ks a nad 40 ks po 12€ za ks. Blizsie info v maily.

Dobry den. Chcela by som sa spytat na vitamin c injektopas. Som onkologicky pacient a momentalne platim u lekara za infuziu s podanim 26eur. Chcela by som sa spytat o aky typ vitaminu c ide ktory ponukate za uvedenu cenu. Dakujem. S pozdravom Monika

Prosim piste na moj email. patiandmami@hotmail.com
Dakujem… Monika

My nakupujeme infúzny vitamín C vo väčšom počte, pre svoju osobnú potrebu a aj pre známych. Ak by mal niekto záujem Infúzny roztok kyseliny askorbovej / Injektopas 7, 5g. Cena je 1Ks / 14, 90Eur.
Mail: vitaminikc@gmail.com