MUDr. Ikrenyiova - gynekologička

Ma niekto s nou skusenosti? Jeden cas robila v NZ. Teraz kde je?Pocula som, ze je dobra. Naozaj? Kde ordinuje?

Toto je adresa a telefonne číslo k MUDr. Ikrényiovej:
Jesenského 85,
943 01 Štúrovo
Mobil:0905 460 777

Skokanka dakujem. Urcite ju poznas, ked mas jej mobilne cislo. Nevadi, ze jej volaju na to cislo aj neznami ludia? Urcite ma aj pevnu linku. To si mi nenapisala, ako si spokojna s nou? Si? Urcite jej skusim zavolat.

Ja som k nej chodila so všetkými troma tehotenstvami a bola som nad mieru spokojná, no a ten mobil to má do ambulancie, nie je to jej súkromný.

Píšeš na ten mobil, že je to do ambulancie. Pár krát som ja skusila zavolať na toto číslo, ale až poobede do druhej, nikto to nebral. Za jeden čas mala aj iné číslo, tiež mobil, ale to číslo tiež nefunguje. Ja som potom z internetu vyhrabala číslo na pevnú linku: 036 7565 113.

Doktorka na ten mobil nereaguje, neberie. Skusim este tu pevnu, co tu pisala margareta. No aj tak dakujem. Aspon uz tolko viem, ze je dobra. Urcite mas pravdu, ked si tam tolko chodila. Aj teraz este tam chodis k nej?

Je dobrá, ja som u nej rodila v N. Zámkoch. Už nie je v nemocnici, škoda. Pri vyšetreniach bola milá, furt mala veľa roboty.

Dievcata, chcem sa Vas spytat, ked chodite do ordinacie k tej menovanej doktorke, kde pojdete na mamograf? Priamo v Sturove do tej novej ambulancie, alebo do N.Zamkov. Ja som pocula nieco take, ze ked chodite do Sturova na gyndu, tak sa im moc v Zamkoch nepaci, ze ich otravujete a hlasite sa tam na mamo. Nema niekto s tym skusenosti? Odvtedy otvorili tu ambulanciu v Sturove, boli ste uz v Zamkoch niekto na mamo? Nevadilo, ze ku gynekologovi chodite do Sturova a hlasite sa na mamo v Zamkoch? Neposlali Vas prec?Piste ked mate skusenosti.

Zienky momentalne chodite ku nej? Neviete mi napisat, kolko si pyta za objednavku na cas? 6,63 eur alebo dokonca az viac? Prosim odpiste, ked nieco viete. Rozmyslam nad tym, ze vymenim svojho gynekologa, ale na inej stranke som citala u tej doktorky je dost ludi, tak by som rada vedela, kolko si pyta peniazky. Vdaka

Ten mobil jej velakrat nefunguje, kazdu chvilu zpakuje, momentalne je mimo dosahu. Ked ju potrebujete radsej zavolajte na jej pevnu linku: 036 7565113.

Ake mate s tou doktorkou skusenosti? Liecbu vam dava vhodnu? Potrebujem, aby mi nasadila hormony, len ci vyberie pre mna vhodnu. Kolko u nej cakate ked ku nej pojdete, zaobera sa s vasim problemom svedomite, kolko casu venuje asi jednej pacientke? Nedavno ku nej chodim, zatial som nemala vacsie problemy, len velmi vela cakam u nej. Kazda tam caka tolko? Zatial ani moc sme sa neporozpravali, ja sa hanbim vsetko povedat sama od seba.

Kedže tu vidím meno tej doktorky skúsim sa spýtať, možno, že mi poradíte. Práve uvažujem nad tým, že sa hlásiť k jednému gynekologovi / čke. Koho by ste si vybrali skôr Ikrényiovu alebo Korčoka?

Potrebujem sa hlásiť niekde ku gynekologovi. Som mladá žena, stretla som moju lásku a chcela by som ochotného lekára, ktorému by nevadilo vypísať antiku:A potom sa starať o mna aj neskoršie… Tá dokotrka pochopí mladých ľudí, či si mám radšej vybrať Korčoka. Či toho tretieho Ulricha?

Pani doktorka je vynikajuca ja som u nej odrodila obidve moje deti, no musela som sa snou rozlucit nakolko sme sa odstahovali do ineho mesta. inak by som sa snou nikdy nerozlucila.

Ty ju poznáš ešte z tých čias, ked pracovala v nemocnici? Určite potom má skúsenosti dosť. Vdaka, že si tak rýchlo reagovala. Porozmýšľam, možno si ju vyberiem.

No ja neviem, na tvojom mieste by som si vybrala radšej Korčoka. Je predsa madší, určite viac rozumie mladým babám.
Výber je na tebe, sice doktorka zas má viac praxe.

Neviete náhodou od koľkých rokov sa môže k tej doktorke? Či od 15-ich? Ked tam zavolám sestrička ma neodmietne?