MUDr. Kollár Marian

Ahoj. Ja mam velmi dobre zkusenosti s MUDr. Kollarem. Je to doktor o kterem se da rict, ze je i clovek. To, ze tu nekdo o nem pise jako o odborarovi, je jen tupa zavist - snad konkurence. Mela jsem dlouhodobe problemy a on jako jediny mi po 8 letech pomohl a to hlavne diky tomu, ze poslouchal co mu rikam a snazil se hledat ruzne zpusoby lecby.
Vystridala jsem 2 doktory pred nim a vzdy to skoncilo na tom samem: Bohuzel - musite se s tim smirit. Takovy doktor at jde vite kam!!!Tento doktor me vylecil!!! A behem mojeho rizikoveho tehotenstvi me sledoval tak, ze kdyz jsem prisla rodit do porodnice, tak doktorka na prijmu na nej nadavala!!! ci se NUDI?! Mela jsem knizku popsanou a vysetril vsechno co uznal za vhodne a co bylo nutne.
Jako porodnika jsem si ho nezaplatila, ale byl pri mem porodu - sam od sebe!!! a velmi mi pomohl.
Takze z moji stranky ho muzu jen vrele odporucit!!!

Ahoj martina vy ste si asi pomylili doktora.

Sa mi ani nechce verit co tu pisete… k doktorovi chodim uz dlhsie, takze mozem povedat, ako sa zmenil on resp. ambulancia v ktorej je teraz…kedysi mal klasicku nemocnicnu ambulanciu, teraz ju ma na urovni a hanbit sa za nu urcite nemusi, vyvabenie na urovni, o jeho odbornosti nepochybujem, a sestricku ma super. staral sa o mna pocas mojich dvoch rizikovych tehotenstiev, a bola som velmi spokojna…co sa tyka nadstandartu, jasne mi bolo povedane za co platim, ze tam mam objednavky na termin, ultrazvuky, castejsie kontroly,…a hlavne ze je nepovinny.bolo na mojom rozhodnuti ci si ho dam, alebo nie.nik ma don netlacil.nerozumiem ako tu niektore pisete drzo si vypytal a pod. … ale co clovek to iny nazor…a ak niekto nie je spokojny so sluzbami co nuka, nech mu to povie, urcite to zoberie, alebo nech zmeni doktora…Inak je vela sukromnych centier, kde len za to vypisanie receptu pytaju poplatok pat eur, a to nic extra este neurobili…cize sa mi zda jeho doplatok za sono, objednavanie, pripadne tehotensky nadstandart v poriadku. —“Po porode k nej prisiel 2x na izbu akoze pozriet a cakal opat nieco do vacku!” — Urcite nie je clovek co berie peniaze do vacku, co viem tak si chodia so sestrickou kontrolovat skoro vsetky hospitalizovane pacientky

Ahojte, ja som bola rada, ze som sa k doktorovi dostala po predoslych zlych skusenostiach. Som tehotna a zaplatila som nadstandard 50 Eur ale zistujem tiez, ze neviem za co. Vzdy sa objednam na presny cas, od ktoreho vzdy zoberu dnu aj 3 pacientky a ja sa dostanem dnu cca po 25 min. Pan doktor ma zrejme vela zien, lebo zabuda. Nie som spokojna s vela vecami ale co uz? Menit sa mi nechce a tak volim mensie zlo. Pocula som na neho aj od znamich zle skusenosti a mozem povedat, ze sa mi skoro vsetky zhodovali.

Mne osobne veľmi pomohol je to ten najlepší gynekológ, akého som mala. A úplatky teda určite drzo neberie. Pokiaľ ste neni spokojné, čo mu to nepoviete a tu sa skrývaťe za netom. Veď mu povecte čo sa vám nepáči na jeho robote a nebudte tu hrdinkami.

Ahojte, ja som sa k nemu dostala cez kamosku a uz som ho aj odporucila dalej… pocuva, poradi, snazi sa pomoct z kazdej strany, mam problemy aj urologicke a zatial co ma uz dvaja lekari urologovia odpalili “ze bohuzial, skuste homeopatika” on stale riesi a stale sa snazi prist na priciny a pritom je to aj z ineho fachu. Je jasne, ze sa stane, ze clovek caka dlhsie, ale viem, ze ma caka riadne vysetrenie. A k tomu plateniu, myslim, ze vela ludi plati len tak a nepyta sa… a potom nadava, pritom si to neda nevysvetlit priamo : ( predtym som chodila do medifery a s pristupom lekariek som zhrozena! dokolecka ma odpinkavali, ze mam obycajne bezne zapaly atd a nakoniec mam z toho akurat tak chronicke problemy… ku Dr. Kollarovi som sa dostala v hodine H, cize som velmi spokojna a je fakt, ze ma peknu ordinaciu, clovek sa tam citi prijemne a radsej si za sono zaplatim akoby som mala niekde cakat na sono “zadarmo” pol dna : (

MUDr. Kollár odrodil moju dcéru nie v hodine dvanástej, ale už päť minút po dvanástej, keď prebral nočnú službu po mladom gynekológovi a do smrti mu budem vďačná. Patrí mu moje veľké ďakujem!

Ano je to pravda

Pravda

Podla toho co tu citam je MUDr. Kollar odbornik a lekar na svojom mieste, ale to co predvadza ako predstavitel lek. odborov na to slusne slovo nie je. Prajem mu, aby zazil ten pocit, ked bude odkazany na pomoc a ten, kto ma v popise prace pomahat si pojde vypisat PN-ku. Ked sa radovy obcan neopravnene hodi na marodku, tak su na to sankcie a tu naraz zo dna na den ochorie x lekarov vzajomne si povypisuju PN-ky a prislusne organy, ktore by to mali postihovat to mlcky toleruju, pan Kollar pred kamerami prehlasi, ze on nikoho na to nevyzyval. Ako sa ten clovek moze rano pozriet do zrkadla a neodplut si?

Súhlasím s vami a poradím vám, kde majú zobrať peniaze na zvýšenie platov. Treba o polovicu znížiť poslancom, starostom, primátorom a politikom a sú peniaze pre doktorov. Kto im odsúhlasil také platy a za čo. To nikto nespomenul.