MUDr. Kollár Marian

mate niekto skusenosti s tymto gynekologom?

veľmi zlé skúsenosti !!!

aj ja

…len mi robíš hanbu, človeče…

naopak, velmi dobree skusenosti!!!

Čo, vykľulo sa šidlo z vreca. Asi je lepší “odborár” ako lekár?

v com su zle skusenosti s tymto lekarom?

Preco sa tu naneho vsetky stazujete???podla mna je to dobry lekar a robi si svoju pracu dobre.

som rada wanessa,ze konecne citam pozitivny nazor.ja k nemu chodim len chvilu,ale tiez mam pocit ze je v pohode.

je v pohode obcas trocha divny ale kazdy mame take dni…a co sa tyka poplatkou za rozne vykony kazda zena bola vopred upozornena a oboznamena stym do coho ide.

prosím ta napíš mi ,prečo maš zle skusenosti,hladam si noveho gynekologa a zrovna k nemu som chcela ist, dakujem vopred za odpoved

Je trošku pomalší,ale dostatočne precízny

Ahojte dievčatá! Aj ja rozmýšľam nad týmto doktorom… Mohli by ste, prosím Vás napísať, prečo máte negatívne skúsenosti? Pomohli by ste mi veľmi pri rozhodovaní…ĎAKUJEM!

Ahojte, ja som s týmto doktorom nadmieru spokojná. Je pravda, že občas “máva svoje dni” ale po odbornej stránke nemôžem povedať jedno jediné krivké slovko

JA CHODIM K DR.KOLLAROVI, A ZDA SA MI VELMI MILY, PRECIZNY A HLAVNE LUDSKY, VYBORNE VYBAVENIE A PRISTUP, A NIC SA NEPLATI, IBA USG, INAK VSETKO IDE CEZ POISTOVNU–TAKZE ODPORUCAM

ahojte ja chodim k doktorovy kollarovy pretoze som tehotna zatial skusenosti mam dobre stazowat sa nemozem len chcem wediet ci je tu aj zena ktoru odrodil a ak hej ake ma skusenosti…dakujem

Ahoj ja som tiez tehotna a chodim ku nemu.
Zo zaciatku sa mi tiez zdal mili a laskavi ale teraz je to uplny opak. Tiez si odo mna vypytali 50 euro ze nadstandard ale zatial som sa ziadneho nedockala. Zevraj sa budem objednavat na presnu hodinu do teraz sa tak nestalo. Vzdy ked pridem musim cakat ako ostatne pacientky. Takze 50 euro islo na kavicku a ja som neni ziadny nadstandard. Som tiez prvorodicka takze nepoznam ako a co, ale po rozpravani so skusenymi rodickami som dospela k zaveru ze toto nieje ten spravny doktor. Je to fakt asi len odborar. A ked je gynekolok porodnik preco aj nerodi? Asi neni az taky dobry ako o nom hovoria.

Nechápem niektoré ženy, pokiaľ nie ste spokojné s jeho službami a starostlivosťou, tak kto Vás tam drží?v BA je milion gynekologov, tak sa nesťažujte!
Náhodou je super, aj jeho sestrička. Má krásnu ambulanciu, a nie komunistickú s odretými dlaždicami ako lacný gynekologovia.

Ja navstevujem DR Kollara a som velmi spokojna.Odporucila som k nemu aj niekolko kamaratiek a kazda bola velmi spokojna. Ma velmi citlivy pristup k pacientke, je ochotny a trpezlivy. Ma zmluvy so vsetkymi poistovnami, jediny ukon, ktory si uctuje je sono. Pred tym som mala kartu v Procare(euromedix), kde som platila kazdy ukon a neochota a zle skusenosti ma odradili natolko, ze som si odtial kartu zobrala.
Kazdej, ktora sa rozhoduje odporucam DR Kollara.

Co sa týka vyšetrenia, niekedy mám pocit, že ma kvoli nedostatku času, vyšetrí už pri dverách:-( Ale neviem posúdiť či je to na úkor kvality, keďže zatiaľ nemám žiadne problémy. Trocha skúpi na slovo/alebo bez nálady? 50€ som zaplatila netuším za čo, lebo mi robí sono, len keď je to preplácané poisťovňou. Mám pocit, že je skôr dobrý obchodník. Ale jedno uňho stojí za všetko, má super sestričku-milú, ochotnú, ústretovú, šikovnú…