MUDr. Korčok MUDr. Ikrényiová (Gynekologia)

Chcela by som si vybrať čo najlepšieho gynekológa v Štúrove. Koho preferujete? Bola by som rada, keby ste mi napísali svoje skúsenosti, poprípade aj dobré aj zlé. Koho odporúčate?

Síce tých doktorov nepoznám bližšie, ja chodím k Romsauerovi, ale sa musíš rozhodnúť, či chceš mladšieho, alebo staršiu … poinformovať sa aké prístroje maju v ordinácii. Záleží aj na tom, či chceš doktora len bežne, či si tehotná alebo máš vážnejšie problémy, hlavne si predstav, komu dôveruješ. Či uprednostnuješ ženu, alebo nie. Ja si myslím, že sú v pohode, však každého aj chvália aj súdia, každej jednej pacientke iný lekár vyhovuje.

Rozhodni sa podľa toho, čo si žiadaš od svojho doktora. Väčšiu skúsenosť, tak sa rozhodni pre ženu, je staršia, či chceš moderného doktora tak si vyber Korčoka. Aj vybavenie ordinácie maju rozlišné, aj postoj ceľkový.

Vidím tu mená dvoch lekárov a chcem sa spýtať, či sa vám stalo, že vám niektorí lekári niečo dôležité prehliadli vo výsledkoch. Totiž som počula, že v Štúrove sa to stalo už viackrát, len neviem u koho presne.

Náhodou som natrafila na môj starší príspevok a všimla som si váš príspevok. To vážne, že sa už stalo niečo také, že prehliadli niekomu niečo? A neviete kto, ktorí lekár či tá lekárka? Mýliť sa je ľudské, no pri zdravotných problémoch radšej nie. Ja som si vybrala tú lekárku a zatial som spokojná aj ako prístupom, ako aj jej vedomostou.