Mudr. Libor Kováč - chirurg

(Erika) #1

Dobry den. Ma niekto skusenosti s tymto panom doktorom? Mam sa k nemu objednat na operaciu prsnika.

(Valika) #2

Erika, ak máš na mysli MUDr. Libora Kováča v Rooseveltovej nemocnici v BB, tak je to šikovný chirurg, skvelý človek s dlhoročnou praxou. Mne asistoval pri veľkej brušnej operácii, ale mala som na izbe aj spolupacientky, ktorým operoval prsníky.

(Erika - tiez) #3

Skoda ze som sa neprihlasila skor, aby som Vam mohla potvrdit, ze mam skusenosti s MUDr. L. Kovacom, je predovsetkym vyborny odbornik a vyborny clovek. Poznam ho ako cestneho, chodim k nemu viac ako 3 roky, ma zodpovedny pristup, ako liecena a priebezna kontrolovana pacientka mam pri nom pocit istoty, lebo viem, ze svoju pracu neodflakne. Ked som sa o svoje skusenosti delila s inymi pacientmi, pocula som na neho iba kladne reakcie.

(janka) #4

Pripájam sa k téme. Pán MUDr. Libor Kováč je jeden úžasný doktor na ktorého sa pacient môže obrátiť. Keďže mám s ním vlastnú skúsenosť, viem že je ľudský, milý a výborný odborník s vynikajúcim prístupom k ľuďom okolo seba. Ja osobne mu veľmi ďakujem.