Mudr. Libor Kováč - chirurg

Dobry den. Ma niekto skusenosti s tymto panom doktorom? Mam sa k nemu objednat na operaciu prsnika.

Erika, ak máš na mysli MUDr. Libora Kováča v Rooseveltovej nemocnici v BB, tak je to šikovný chirurg, skvelý človek s dlhoročnou praxou. Mne asistoval pri veľkej brušnej operácii, ale mala som na izbe aj spolupacientky, ktorým operoval prsníky.

Skoda ze som sa neprihlasila skor, aby som Vam mohla potvrdit, ze mam skusenosti s MUDr. L. Kovacom, je predovsetkym vyborny odbornik a vyborny clovek. Poznam ho ako cestneho, chodim k nemu viac ako 3 roky, ma zodpovedny pristup, ako liecena a priebezna kontrolovana pacientka mam pri nom pocit istoty, lebo viem, ze svoju pracu neodflakne. Ked som sa o svoje skusenosti delila s inymi pacientmi, pocula som na neho iba kladne reakcie.

Pripájam sa k téme. Pán MUDr. Libor Kováč je jeden úžasný doktor na ktorého sa pacient môže obrátiť. Keďže mám s ním vlastnú skúsenosť, viem že je ľudský, milý a výborný odborník s vynikajúcim prístupom k ľuďom okolo seba. Ja osobne mu veľmi ďakujem.