MUDr. M. Berešová - gynekológ

Ahoj, ja som vynosila syna s 3 velkymi myomam, ktore rastli sucasne s nim. Sice som lezala ale podarilo sa.Samozrejme na otehotnenie som si pockala 2 roky :). Bola som pod drobnohladom pani dr. Beresovej. Operaciu sme odlozili nakolko som pred 40-tkou a Dr. mi povedala, ze myom sa v prechode zvykne vysusit. Menstruacia sa mi sama upravila. Samozrejme k Dr. sa snazim chodit pravidelne na kontrolu aspon raz za pol roka. Co sa tyka Dr. Beresovej, vzdy ale vzdy, ked som sa jej na nieco pytala bola trpezliva a vysvetlila mi vsetko na co som bola zvedava. Ak som nerozumela, spytala som sa znova. Chodim k nej uz asi 17 rokov.

ano,chodievam tam ma peknu novu ordinaciu, aj ultzrazvuk

v tom prípade si daj nabudúce tampón

Ahojte. K Dr. Beresovej chodim dodnes. Ked som sa pristahovala do BA, nemala som tu ziadneho gynekologa a ona ma vzala (na rozdiel od inych) aj napriek tomu, ze som este nemala trvaly pobyt. Zatial sa mi nestalo, zeby nebola ku mne mila. Jasne, kazdy ma nejake nalady, ale urcite si svoje problemy nevybijala na mne. Je pravda, ze vaznejsi problem som nemala, ale som s nou spokojna. Ma aj vlastny ultrazvuk a dba na preventivne prehliadky.

Ahojte nepoznate nahodou nejaku dobru gynekologicku v Dubravke, aj napriek prispevkom ma doktorka plno a surne potrebujem lekarku ale dobru. Dakujem

No ona je milá ku každej ale už by mala íst do dôchodnku lebo čo som sa dnes od susedy dozvedela ze jej skoro dcéru a aj prvú vnučku zabila mala som dost a idem si hladat gyn. aj mojím dcéram ktoré k nej chodia i za tu cenu že budeme cestovat dalej