MUDr. Machut Boris ortoped

Od r. 2009 chodim na polikliniku Tehelna ul. k MUDr. Machutovi ohladne osteoporozy. Je nam luto za MUDr. Simorovou, ktora tu posobila pred nim, lebo bola mila, ustretova a hlavne slusna. Tento lekar je arogantny a chova sa povysenecky. Napr.: Naposledy som sa ho pytala, ci mozem s Alpha D3, ktory obsahuje 1 mikrogram d-vit. zaroven uzivat aj iny liek od ocnej, ktory obsahuje 5 mikrogramov d-vit. Cakala som od neho odbornu radu, ale okrem ineho mi povyseneckym tonom odvrkol, ze to mate, akoby ste miesali krystalovy cukor s praskovym. Po opakovanych otazkach, ci to mozem uzivat, mi zas nahnevanym a zvysenym tonom odvrkol, uzivajte si co chcete a vrazil mi krabicku z toho lieku do ruky, pricom sa odo mna otocil a povedal sestricke, ze koho mame dalsieho. Bolo to priserne a ponizena som odisla prec. Prisla som objednana nacas, ale on bol 50 minut v inej ambulancii, kde sa hlucne zabaval, co bolo pocut na chodbu. A ked prisiel, tak bol nervozny, ze sme ho cakali az “dve pacientky”. Hladam si ineho ortopeda-osteologa. Nevie niekto, kde by som nasla MUDr. Olgu Simorovu? Dakujem.