Muža v smrteľnom štádiu rakoviny kože zachránila nová liečba

Muž z amerického štátu Oregon v pokročilom štádiu rakoviny kože, ktorému lekári dávali rok života, sa po experimentálnej liečbe úplne uzdravil. Liečba spočívala v naštartovaní jeho imunitného systému



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/4605-muza-v-smrtelnom-stadiu-rakoviny-koze-zachranila-nova-liecba

Otec berie uz asi necely rok amygdalinove injekcie vitaminu b17 od Cytopharmy. Odporucil mu ich jeden spolupacient z onkologie. Radikalne je mu lepsie. Jeho lekarka tvrdi, ze to zlepsenie je sposobene tym ze mu predpisala nove lieky. Len ona nevie, ze tie jej lieky otec ani nevybral z lekarne, lebo ich nemali a potom sa uz na to zabudlo. Dolezite pre nas je, ze jeho stav je lepsi a podla lekarky pekne stabilizovany co je vraj v jeho stadiu pozoruhodne.

Ahoj Marek, moja mama ma rakovinu a tiez som jej zaobstaral injekcie od cytopharmy, mam ale problem najst niekoho, kto by jej to mohol aplikovat (lekar nechce), vies mi prosim poradit? rohon.branislav@gmail.com

Ahoj Marcel, máme už zakúpený Amygdalin, ale nevieme si určiť dávkovanie. Mohol by si bližšie napísať, ako ste to aplikovali, ako často, akú dlhú dobu alebo napíš odkaz na stránku, kde to zistím. Ďakujem.

Prosím vás, vie mi niekto poradiť dávkovanie tablety B17 apricot pri CA plúc. Je doporučené 2x2 tobolky, ale na všetkých stránkách čítam, ak je nalezený nádor treba čo najviac B17 dostať do tela / nie viac však ako 6000 mg za den. Tieto tobulky obsahuju jedna 400 mg. Má niekto skúsenosti? Za kazdú odpoveď Ďakujem!

Určite by som sa poradila o užívaní vitamínu s ošetrujúcim lekárom, nám ho užívať nedoporučil.

Ahoj, mohol by som vediet, kolko mg tvoj otec uzival? Sice on mal injekcie, ja chcem kupit tabletky, ale nevieme ake mnozstvo by bolo idealne. Dakujem

Dobrý deň. Máte niekto skúsenosti s b17 v injekčnej forme? Je dobrá kombinácia b17 injekciami a detoxikačnou vaničkou? Potrebujem ešte niečo k vyliečeniu? Ozvite sa mi prosím Vás na číslo 0905 760 310. Stačí zaslať sms a ja Vám zavolám.
Ďakujem