„Na dnes“

Asi stárnem ! Každým rokom horšie znášam horúčavu, zimu a debilov. Samozrejme, že sa rozprávam sám zo sebou. Občas človek potrebuje radu experta. Manželstvo. To je keď sa z niekým stavíš o polovicu majetku, že s ním budeš naveky. „Niektoré zmysly sa s pribúdajúcim vekom vylepšujú !“: Keď máš viac, ako 50 rokov, už často nerozoznávaš malé písmena ani zblízka. Avšak veľkého blbca rozoznáš aj z veľkej dialky. „Som si istý, že mi moji priatelia pomôžu.“: Vy ktorí poznáte môj súkromný život lepšie, ako ja sám, mohli by ste mi povedať, kam som si dal ten šedý sveter ? V živoce som zjedol teľo slaniny že še haňbím šviňi kuknuc do oči. Nikdy nepoúživajte záchod vo sne, je to chyták ... Pivo je určite najlepším vynálezom ľudstva. Uznávam, že i vynález bicykla bol skvelý, avšak sa ani náhodou nehodí k bravčovému tak dobre, ako pivo. Keď v noci nemôžem zaspať, počítam idiotov. Vedeli ste, že ich je viac ako ovcí ? Opakom umelej inteligencie je prirodzená blbosť ... To je škandál ! Kúpil som manželke kuchyňu z fínskej brezy, obývačku z kanadského javora a v spálni nájdem chlapa z Českej Lipy ! Čo sa stane ak sa nám minú všetky potraviny na zemi a budeme musieť loviť ? Ja napríklad ani neviem, kde taká pizza žije. Niekto túži mať veľký dom, rýchle auto a veľa peňazí. Iným stačí malá chatka v lese čo najďalej od takýchto ľudí. Koronavírusu sa zbavíte tak, že vypnete televíziu. Možno mi chýba nejaké to koliečko v hlave, ale sú takí, ktorým chýba kompletne celý kolotoč. Robiť stále radosť všetkým je nemožné, občas musíte niekoho vytočiť, aby ste urobili radosť aj sebe. Za socíku som nesmel kritizovať komunistov a Sovietsky zväz. Teraz rómov, šéfa, Brusel, liberálov, mimovládky, NATO, židov, LGBT, USA, ... Iteligencia sa dosť podobá erekcii.. . Keď ju máš, je to vidieť. Bola som v cestovnej kancelárii. Pôvodne som chcela letieť na Bora Bora, ale keď mi povedali cenu, tak budem doma doma. Cigán hovorí cigánke: Erža ten čas ako rýchlo letí..., ešte nedávno si mi bola sestra, potom manželka a teraz si mi svokra.. .

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14366-na-dnes

:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: Niektoré sú ale dosť výstižné…

Strasne dobreee :smiley: Take zo zivota :wink: