Na zdravie bábätka máte väčší vplyv ako si myslíte!

moja dcera sa narodila so zníženou imunitou a lekar mi poradil davat jej vitamín D. mala však z toho strasne zapchy taks om skusala rozne znacky az som nasla jeden na baze olivového oleja a zatial je s chorobami uplne ok ako bezne dieta (už má 2,5 roka tak uvidime ked pojde do skolky :slight_smile:

Lenže toto je už o niečom inom, keď je dieťatko na svete, ale mňa by zaujímalo skôr ešte len keď sa o dieťa snažíme, čo robiť ako zabezpečiť to aby malo všetko.
Aby všetky vitamíny malo už keď začne v mojom brušku rásť :wink:

minulý rok v lete mne toto cupitalo hlavou :wink:
potom som sa tu v tejto diskusii dozvedela od dievčat, že veľký význam má kyselina listová pri snažení a nie len ona, tých vitamínov je viac, v podstate sa dajú príjmať aj zo stravy, ale myslím, že nedostaneme ich zo stravy do tela v takom množstve v akom by to bolo potrebné preto je dobré užívať doplnky, ktoré ich obsahujú

ano vitaminov ktore treba je viacero a kazdy jeden vitamin ma specificky vyznam a to je to dolezite ze kazdy je vyznamny a ziadny netreba zanedbat

súhlas na plnej čiare, ja by som povedala, že každý ten vitamín má nejakú misiu, ktorú v tom tele musí splniť :slight_smile:
preto je fajn, že v tomto doplnku ich je viacero a v takom množstve v akom to potrebujeme a to je dôležité :wink:
radšej takto všetky vitamíny naraz ako užívať každý vitamín zvlášt :slight_smile:
IMG_9758

parada ze mas takto vitaminy po ruke to zlozenie je pekne na tejto fotke co si pridala vidiet aj v akom mnozstve to je super pre lepsi prehlad buducich mamiciek alebo snaziliek lebo myslim ze v dnesnej dobe je toto vec na ktoru by sme nemali zabudat

veď musím ich mať po ruke :slight_smile:
to som naschvál tak odfotila, lebo podľa mňa je dôležitá práve táto strana krabičky, kde sú tieto informácie, kde je to takto pekne všetko vypísané :wink:

Tento zázračík mám už aj ja doma. Tiež na nočnom stolíku ho mám položený aby som nezabudla vitamíny užívať, lebo to by som si neodpustila, keby som takúto dôležitú vec zanedbala.
Som veľmi zvedavá ako to pôjde, ako budeme napredovať.
Ja som sa už aj potom v lekárni pýtala čo majú aké vitamíny a teda je ich kopa, ale som rada, že ja som si dala poradiť od vás :wink: