Na zdravie bábätka máte väčší vplyv ako si myslíte!

mozem vam to obom napisat s tym nemam problem ale napriklad ja som sa vsetko o tychto vitaminoch dozvedela tu https://www.femibion.com/sk_SK/product/femibion-1-tuzba-po-dietati---tehotenstvo.html :slight_smile: je to tam vsetko krasne popisane vysvetlene aj zlozenie aj tie jednotlive vitaminy aky maju zmysel co maju na starosti a co zabezpecuju :slight_smile: cize myslim ze ked si to precitate tak v tychto veciach budete mat hned jasnejsie a to obe :wink: mne to pomohlo tak snad aj vam to pomoze :stuck_out_tongue:

tam je to krasne napisane, tiez som sa k tomu dostala a podla mna podla toho to pochopi kazda jedna maminka alebo teda buduca maminka, ktora chce vediet aky vitamin na co sluzi a co pomoze dietatku :slight_smile:
ja som vam v aprili pisala, ze som snazilkovanie preberala s doktorom, takze sme sa dali na vysetrenia, ktore nam odporucil, zatial vyzera vsetko v najlepsom poriadku, uzivam tiez vitaminy uz, tie mi odporucil tiez lekar popri tomto, tak dufam, ze bude dobre

to je super, ze to vyzera dobre, tesime sa s tebou, aspon teda ja bez pochyb :slight_smile: je dobre si ich nasadit, lebo mozu pomoct a uskodit neuskodia, cize neni tym co stratit, viem o tom tiez svoje, kedze som si uz tym presla a mne prave vitaminy chybali a to robilo sarapatu :open_mouth:

viem, ze je to tam pekne vystihnute a vysvetlene preto aj som jej to poslala, lebo podla mna tak najlepsie pochopi vsetko a nebudem musiet ja pisat dlhe litanie :slight_smile:

je mi jasne, ze si mala dovod preco si jej to poslala, ze to nebolo len tak, moze jej to pomoct, ja som si to viackrat citala a mnoho mi to dalo, aj toto zivotne obdobie mi vela dava, sice som sa aj trosku potrapila, ale tak to sa v zivote stava, teraz sa uz len pripravujem na to, ze bude stale uz iba dobre a dobre a budeme sa moct tesit za nedlho, verim v to :stuck_out_tongue:

…jej az teraz vidim ten link co si pridala…idem to pozriet…ako vidim co pisali baby tak sa mam na co tesit ked to budem citat…dufam ze mi to pomoze si uvedomit dake dolezite veci ktore mi mozno doposial unikali…velmi si prajem aby som vedela toho co najviac…ved dieta je dar a treba pren spravit maximum… :slight_smile:

ide hluzia podla mna len o to aby si sa oboznamila s tym na co su dobre tie vitaminy, aby si ty mala jasno v tom preco ma zmysel ich uzivat, co mozu dat dietatku, lebo to vsetko, co vedia dat nie je zanedbatelne ani len zdaleka :wink:

Pre dieťa každý jeden má význam a nenahraditeľný. Len škoda je, že sa o tieto veci nezaujímame už skôr, ešte napríklad keď sa o dieťatku doma len rozprávame. Keď uvažujeme nad tým, že by sme sa začali snažiť aby sme nič nezanedbali :slight_smile:

@hluzia nechcem sa vtierať alebo niečo podobné, ale zaujíma ma ako sa máš, či si pochopila, čo sa ti tu snažili baby celý čas povedať, či ti to začalo dávať aspoň trošku zmysel :slight_smile:
lebo bola by škoda, keby si nedala svojmu dieťatku vitamíny, ktoré sú obzvlášt dôležité pre jeho rast a hlavne správny vývoj :slight_smile:

…ospravedlnujem sa vam vsetkym babiky…mala som toho trochu viac za posledny tyzdne…dali sme sa robit kuchynu…tak som vypratavala…vyhadzovalo co nebolo treba a vecer som padla do postele…tak som sa dostala sem az teraz…ale k veci…nasla som ten link ako som pisala uz predtym…sedela som nad tym asi dvakrat a zlozenie ma presvedcilo…pretoze obsahuje vsetky vitaminy ktore je treba…aspon podla toho co som sa docitala…tak som sa rozhodla…ze to dam…ze si to skusim na sebe a kupim vitaminy…teraz mi to konecne zacalo davat akoby zmysel ze preco vlastne je co dobre a podstatne…

@hluzia mám radosť, keď čítam tieto riadky čo si písala, je to super, že si to celé pochopila, že ti to dáva zmysel, lebo môj názor je taký, že keď chceš vitamíny užívať tak musíš vedieť sama, že prečo, aký majú zmysel, čo prinesú, čo telu dajú :slight_smile:
čo sa týka toho, že si nemala čas, ani nehovor, ja tiež teraz neviem kde mi hlava stojí, naši sa rozhodli, že chcú prerábať, neviem prečo zrovna teraz na jeseň na zimu, no roboty u nich bude ako na kostole, neviem kedy sa zastavím a vyložím nohy, asi až na vianoce :frowning:

Najma by sme si mali uvedomit to, ze co vsetko sa moze diat, ked vitaminy nemame, ake problemy mozu nastat, lebo ja som o tom dlho netusila!

…keby len ty mas radost…aj ja vitaminy uzivam pravidelne kazdy den odkedy som ti pisala…konecne mam pocit, ze som zacala robit veci spravne…:slight_smile:
…pockaj este zachvilu pridu sviatky to uz duplom nebudeme vediet kde mame hlavu…to uz viem teraz ako to u nas bude vyzerat…ze chaos stres a panika…ale som rada, ze sme dali tu kuchynu do poriadku este na jesen a teraz uz aspon na chvilku klud…

je to super, ze tie vitaminy uzivas :slight_smile: velmi prospievaju aj mamicke, aj babatku, ked uz je v brusku :slight_smile:
toto je to najdolezitejsie, co si napisala - musis mat pocit, ze robis veci dobre, spravne, ze si na dobrej ceste :stuck_out_tongue:

…trvalo mi to…ale dosla som k tomu…verim, ze to bude vsetko dobre a bude to mat zmysel…len si proste musim zvyknut na to, ze vitaminy si davat kazdy den…aby som nezabudla…aby kazdy den som dala telu to co treba… :slight_smile: