Nádcha

nie, nebol som ste zatial. mam len nadchu, ziadne ine priznaky, ze by som bola chora, ani horucku nemam, kasel, vobec nic iba nadchu. tak to mi je aj trochu blbe tam ist len s takymto niecim :slight_smile: a 10 dni to este nie je odkedy som ich zacala brat

nie, nebola som ste zatial. mam len nadchu, ziadne ine priznaky, ze by som bola chora, ani horucku nemam, kasel, vobec nic iba nadchu. tak to mi je aj trochu blbe tam ist len s takymto niecim :slight_smile: a 10 dni to este nie je odkedy som ich zacala brat

@bekka Ved si to len zadaj do googlu a vyhodi ti tam kopec odkazov len pozri kde kolko stoji :slight_smile:
@iana Tak to moze byt, ze proste mas len nadchu. Niekedy sa to proste neprejavi inak. Ale keby to malo trvat dlho tak to nebude chripka. Takze nezanedbavaj to hej :slight_smile:

@Mukina To som písala ja, že som brala kvapky desať dní :slight_smile: Asi si to pomýlila. No ja viem, že to je dlho ale tuším tak dlho sa brať mohli ale proste mi nepomohli. Nádcha mi zostala a už sa s ňou trápim dlhšie. Mám také obdobia, že pár dní je pokoj a potom mám dva týždne nádchu

Aha, no a co si to mala za kvapky. Vies co ak by si chcela tak kludne vyskusaj tieto IMG_20190311_143701 Akurat dnes som ich fotila aj mojej segre lebo chcela nech jej nieco take poradim co jej rychlo zaberie lebo buduci tyzden ide s jej ziakmi na lyziarsky takze potrebuje aby uz bola v poriadku a ja mam s nimi dobru skusenost zatial. Uvolnenie citim hned ako si ich streknem a nadcha ma vacsinou prejde za par dni potom uplne :slight_smile: Samozrejme ak je to normalne nadcha napriklad zo zmeny pocasia a tak, ze nachladnes, ak by to trvalo dlhsie tak skus mozno potom riesit ci nahodou nemas na nieco alergiu :wink: Drzim palce