Nadmerné potenie - poradiť

ja sa strasne potim v podpazusi a nic nepomaha… vzdy mi zaberaju deodoranty len prve dni a potom zase nic… a specialne deodoranty z lekarne (driclor a podobne) to iste… mne vazne nic nepomaha co mam urobit?nemozem si obliekat tricka nejakych farieb koli tomu…HELP!

ahoj prosim ta mozes mi povedat co ti v tej nemocnici zsitili a ako to pokracovalo?

mohol by mi niekto prosim vas povedat za akym lekarom treba vlastne ist? za koznym?

Odporúča ich: -obvodný
-endokrinológ
-pneumológ
-alergológ

caves Michal. citla som tvoj prispevok…ja som uz tiez bola na tej ceste ,ze podstupim operaciu,ale zazrakom mi drichlor zabral…ale len pod pazuchami…dlane sa mi potia nadalej…iked nie uz natolko…skusal si aj homeopatika?..
mozes priblizit tu operaciu…vsetko co jej predchadzalo a aj po nej…
diikes
papeny

ahojte ja mam takyto isty problem ako som tu citala u viacerych.NADMERNE POTENIE V PODPAZUSI…vobec sa toho neviem zbavit trpim tymto uz asi 3 az 4 roky…a teraz mam len 17.je mi to strasne neprijemne ci je teplo ci je zima vzdy mam v podpazusi mokre flaky ja uz vazne neviem co mam robit!!!v mojom satniku su same tmave saty ale do konca zivota ich nemozem nosit…hanbim sa to povedat aj mame…neviem co mam robit poradte mi prosim vas vyskusala som uz x deodorantov a vysledok je stale ten isty mokre skvrny…potrebujem pomoc…:o(((

ahoj Michal aj ja mam problemy s potením rúk zaujal ma tvoj príbeh, môžes mi poslat mail kolko ta stala operácia, ako dlho trvala a pod? dakujem moc

ja mam tiez tento problem,lenze ja sa potim iba ak som v strese.Ale na celom tele a je to dost viditelne.A horsie je ze sa ani neviem sustredit pri odpovedi v skole …lebo vsetci sa smeju a ja sustredim len na potenie a nie na odpoved.Este horsie je ze sa blizia matury a stuzkova.Neviete nitko poradit?je to porucha stitnej zlazy?

cawte ja mam tiez podobny problem…ale potim sa iba v strese ,cize v skole mam s tym problemy najma pri odpovedi,je mi to dost neprijemne a potim sa na celom tele…a este teraz prichadza matura a potrebujem sa s tym nejako rychlo vysporiadat…nevie niekto poradit??

prosim vas o pomoc…nadmerne sa potim,hlavne ked som v skole…doma len trochu.je to velmi neprijemne,nemozem ani ruku zdvihnut.ked pridem domov zo skoly,tak mam “mapu” pod pazuchami. ako tomu mozem zabranit???

Ja by som chcel poradit ohladom toho ze ma oblieva horucava spojena s potom a to je dost neprijemny pocit,vacsinou v strese, alebo pri malej namahe, pri sporte kde sa uz clovek spoti je to normalne potenie,stitna zlaza je v poriadku a u doktorov som bol uz dost vela krat:-D
kardio je ok,inak som mal dlho problemy s kaslom a prieduskami a teraz sa mi obcas vracia kyselina,
Prosim poradit

Väčšina, asi 95%všetkých chorôb je psychického pôvodu.Choroba je len signálom ,že s nami vnútri, nie je čosi v poriadku.Liečením príčiny, nie následku, zharmonizovaním tela i mysle individuálnym liekom možno dôjsť k úplnému vyliečeniu.Viď.príklady liečenia na www.homeopat.sk

botulotoxin. Dobra vec proti poteniu

Nadmerné potenie odstráni pravidelné pitie čaju zo Šalvie lekárskej, ktorú dostať v lekárňach i v bežných samoobsluhách. Praktické je porcované balenie. Mám to vyskúšané.Čaj zo šalvie treba piť min. mesiac. a výsledok sa dostaví.

Ahojte. Neviem ako je to u vas vsetkych, ale ja som mal podobny problem. Potili sa mi ruky, pod pazuchami aj hlava a aj nohy. Skusal som Exipial deo forte aj Driclor, ale to vobec nepomahalo. Pred par dnami som absolvoval operacny zakrok na ustave plucnych chorôb a hrudnikovej chirurgie vo Vysnych Hagoch, kde mi pretali zlazy v hrudniku a potenie mi uplne vymizlo. Vobec sa uz nepotim a je to super. Je to samozrejme natrvalo, neda sa to zvratit a ani by som to nechcel. Ak ma niekto zaujem, napiste mi na inamoto1@azet.sk a ja vam o tom zakroku poviem viac. Pre tych co vam tie lieky a caje a podobne somariny nepomahaju, je to vazne dobra vec. Tak zatim

samozrejme som zabudol podotknut, ze vysledok su teple a suche ruky, ktore som predtym vobec nemal. Zakrok je preplacany poistovnou, takze nic clovek neplati. Ide o pretatie kanalikov vo vnutri hrudnika. Ostanu vam len 4 male ranky, ktore nebudu potom vidiet. Takze kto ma zaujem, nech mi napise na inamoto1@azet.sk a ja mu poviem presnejsie info. majte sa

Nadmerné potenie má príčinu v nedostatočnom fungovaní obličiek a preťaženej pečeni,kto je toho istého názoru?

Asi s Tebou nesúhlasím, nedávno som absolvovala všetky vyšetrenia a obličky mám v poriadku, testy pečene detto. A ja sa veselo potím naďalej:-(

ahojte som este na zakladnej a tiez mam problem s nadmernym potenim v podpazusi…na operaciu ist nechcem, ani mame to povedat nechcem. prosim poradte mi, ktory antipespirant z lekarne je najucinnejsi!! prostim poradte… diky

Zdravim všetkych urcite nieste na tom tak zle ako ja…lebo mne sa potia ruky uz aj ked si citam tieto prispevky…:frowning: