Nadmerné potenie - poradiť

Neviem, že či to bolo myslené tak, že akože že potenie nie je problém, keď to nezapácha? Akože podľa mňa keď je to nadmerné potenie, tak problém tam je nejaký. Lebo s mapami pod pazuchami a na chrbáte tiež nie je bohviečo fungovať nonstop každý deň. Akože keď mám pravdu povedať, tak keď som počula o tom, že sa to dá riešiť aplikáciou botoxu, bola som prekvapená, že aj na toto sa to vlastne vie využiť. A prečo tak teda nespraviť? Istotne je príjemnejšie, keď sa človek nedopotí pri každej činnosti hneď. Vyskúšaj si Slavcitka pozrieť Spinn, tam robia aj takéto zákroky, aplikácie alebo ako to nazvať.

marionom10 super, toto som presne potrebovala, nech mi niekto poradi uz priamo nejaku tu kliniku alebo doktora, aby som si to vedela aj blizsie pozriet. som zachytili, ze u nich je to fajn, co sa objednavania tyka, ze sa necaka vobec nejak.

slavcitka poznám viacero ľudí, čo podstúpili tento zákrok do rôznych častí teda a na rôznych klinikách. ale čo som sa tak vypytovala, tak mi vychádza, že tak najlepšie skúsenosti majú so Spinnom. jeden známy tam chodieva pravidelne na tento botox kvôli nadmernému poteniu.

a ako casto treba taketo nieco absolvovat? aka je tam cena za jedno sedenie a osetrenie?

Tá prvá aplikácia by mala mať účinok nejaké tri mesiac až pol roka… Potom keď absolvuješ druhú, tak sa ten účinok môže predĺžiť až na rok… Samozrejme je to individuálne… Nie u každého to musí byť tak isto, vieš ako… Preto sa aj absolvuje také úvodné sedenie, kde sa vlastne určí, koľko toho botoxu je nutné aplikovať…

s tym mas aj nejaku skusenost? podla coho vybrat, kam je lepsie ist na takyto zakrok?

prečítajte si tento článok, tu je niekoľko dobrých tipov https://medium.com/@doktorpro/hyperhidr%C3%B3za-pr%C3%AD%C4%8Diny-a-met%C3%B3dy-lie%C4%8Dby-b0cc6fc50123

Dobry den,

Bola by som velmi rada ak by sa mi ozval niekto, kto podstupil hornu hrudnikovu sympatektomiu idealne Vysne Hagy.

Dakujem