Náhlemu úmrtiu dojčiat môže zabrániť prístroj, ale aj cumeľ

Fakultná nemocnica s poliklinikou (FNsP) v Bratislave dnes získala od Nadácie Križovatka 30 monitorov BabySense určených pre svojich najzraniteľnejších pacientov, ohrozených syndrómom náhleho úmrtia dojčiat (SIDS)



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/4881-nahlemu-umrtiu-dojciat-moze-zabranit-pristroj-ale-aj-cumel

prosim vas zaujimalo by ma ako sa da zabranit syndromu nahleho umrtia dojciat…velmi ma to zaujima ako sa da zabranit…prosim pomozte mi :(((

Moze mi niekto poradit ako presne postupovat keby k tomu nebodaj doslo? monitor dychu mame, ale co ked sa spusti alarm…

Existuje vela clankov k tejto teme. dietatko by nemalo spinkat na brusku ale na chrbatiku, bez vankusov a tazkej perinky, netreba ho prehriat oblecenim ako aj dolezite je casto vetrat miestnost kde drobcek spinka… doposial to bolo zistene u matiek ktore fajcili alebo mali zlu zivotospravu ako aj u predcasne narodenych. Verim ze to nieje prijemna tema ale na nete najdete mnoho konverzacii a clankov ako predist SIDS-u…

Existuje vela clankov k tejto teme. dietatko by nemalo spinkat na brusku ale na chrbatiku, bez vankusov a tazkej perinky, netreba ho prehriat oblecenim ako aj dolezite je casto vetrat miestnost kde drobcek spinka… doposial to bolo zistene u matiek ktore fajcili alebo mali zlu zivotospravu ako aj u predcasne narodenych. Verim ze to nieje prijemna tema ale na nete najdete mnoho konverzacii a clankov ako predist SIDS-u…