Náhrada za Frontin - poraďte Xanax alebo Neurol?

Dobry den, potrebujem surne poradit, uzival som liek Frontin, lekarka mi ho aj predpisala a na dlhsiu dobu cize, viac krabiciek. A v lekarni ho nemali a dali mi za neho nahradu, zevraj je to to iste a dali mi liek Xanax namiesto neho. Je to normalne, mam ho uzivat namiesto toho Frontinu, ktory som uzival dlhsiu dobu? Alebo tam mam ist ho rychlo vratit? Fakt neviem, ved je to ina znacka, pokial viem nahrada za Frontin bol Neurol. Fakt kto sa vyzna poradte, dakujem.

Dobrý večer. Na spanie mi pomôže jediné Xanax 1 mg. Som v nemocnici a tento Xanax vraj nemajú, preto mi dávaju Neurol, ktorý mi VÔBEC nepomáha na spanie. Ale tvrdia, že je to isté, iba iným názvov. Som pozeral, je to zloženie jednake, ale mne nepomáha. Chcem si svoj Xanax užívať, tu sú nejakom rozpore naše názory. Sestra mi mala doniesť, ale nedoniesla, prečo neviem. Môj názor preto že Xanax vyrába Anglicko, je aj drahší, ale v lekárene ho majú. Ďakujem pekne za odpoveď. Píšem cez mobil, prosím Vás aký je Váš názor. Poist. Dôvera. Vďaka.

Dobrý večer, som trocha rozrušeny, dodávam, chcem používať SVOJ Xanax predpisany u p. MUDr. ďakujem pekne.
S úctou Stano Han.

To mas to iste…

Ved ked mas to iste zlozenie, tak co vymyslas?