Najlepší antivírus

Ahojte, keďže som mal už viackrát problém so zavírovaným počítačom a notebookom, chcel by som sa spýtať aký antivírus používate vy? Ste s ním spokojní, zachytil už nejaký vírus? Čítal som si článok na o najlepších antivírusoch 2020 tu https://www.kodino.com/sk/clanky/najlepsie-antivirusy/ a najlepšie tam výchádza Kaspersky Internet Security a F-Secure Internet Security. Aktuálne používam bezplatnú verziu AVASTU. Máte s týmito antivírusmi nejaké skúsesnoti? Vopred Ďakujem za všetky odpovede a rady. :slight_smile:

Vytvorit kvalitny antivirus je obrovska praca. Ziadny Free antivirus nie je zadarmo. Bud poskytuje nekompletnu ochranu, zobrazuje ti reklamy, predavaju tvoje udaje aebo nieco ine. Avast je v tomto priekopnik.
Ten test co si uviedol je trochu smiesny. Existuju specializovane testy antivirusov: AVTest, av-comparatives, VB100.
Podla nich najlepsie antivirusy su: Bitdefender, Kaspersky, Avira, Eset. Zaplat si ESET a podpor lokalneho vyrobcu! Alebo nechaj si Microsoft Defender, ten je zadarmo a good enough.

len nie kazdy ma moznost a financie na to aby si kupil nejaky plateny vies

…ale zase dnes tie antivirusy tolke peniaze nestoja…

Ja používam NOD od Esetu.

Podľa mna jednoznačne ESET je veľmi dobrý a spoľahlivý :grin:

1 Like

Za mna tiež Eset… a som s ním maximálne spokojný zatial

Dlhé roky som mala Avast, ale asi pred 2 rokmi som prešla na ESET a tiež nelubutujem… ale aj ten Avast bol dobrý

som za eset, pouzivam ho uz roky, avast mi v telefone blbol

Jednoznacne eset, svetova kvalita a podporis slovensku ekonomiku :slight_smile:

…eset, za mna tiez

rum… ten je best…