Neľudský prístup sestričky v ordinácii

Dnes som mala velmi velky problem so sestrickou. Potrebovala som len potrvrdenie pre dcerku do skoly v prirode, no a bola som tam v cakarni 3 krat a potvrdenie som horko tazko dostala. Chcem sa spytat na nazor na sestricku v ambulancii pre deti na Zaporozskej ulici, nechcem menovat, ale myslim, ze asi budete vediet o kom pisem. Ake mate skusenosti? Lebo ja vzdy negativne s touto “tetou” nehovorim o lekarke, aj ked nechapem, ako moze tolerovat taketo spravanie svojej sestry. Podotykam este jedna mamicka malej pacientky prisla pol hodinu pred koncom ordinacnych hodin a tato sestricka sa na nu osopila, ze ako si predstavuje prist takto neskoro a ze ju mozno ani nezoberie. No sila, rozmyslam velmi realne o zmene praktickej lekarky pre deti, pretoze moje deti si nezasluzia takyto pristup, maju s tej sestry velmi zly pocit. Dakujem za kazdy nazor.

A este prosim poradte mi dobru detsku lekarku aj so sestrickou v Ba Petrzalka alebo aj v centre Ba. Dakujem

Som zdravotná sestra, niekedy musíme veľa prehltnúť, ale správať sa musíme na úrovni. Pracujem už 37 rokov, tak viem o čom to je.

Skalička! 37 rokov, hlboko sa klaniam Tebe a Tvojmu názoru. Si profík. Klobúk dole.

To čo píšeš je normálne a robia to takmer všade, môžu si to dovoliť, lebo je všeobecných lekárov pre deti málo a im môže byť ukradnuté, čo si pacient myslí, majú pacientov viac ako potrebujú / chcú, ak sa toto nezmení, tak ich zmení už len priama platba, ale zadarmo sa nezačnú správať sestry starej školy lepšie nikdy, chýba tam motivácia, lekár im viac na výplate nedá.