Nevera

gynekológia
(lilinka56) #21

Ak to bude znamenať, že budete obaja šťastnejší tak načo sa trápiť ešte ďalej

0 Likes

(tanka8891) #22

Ja by som isla od neho, naco byt s niekym ked on teda asi potrebuje nieco ine a ty sa trapit, este sa da najst niekoho s kym to vyjde,

0 Likes

(hluzia) #23

…ked ono to neni take jednoduche…vsetko si vyzaduje dost odvahy si myslim…

0 Likes

(kubiara) #24

podvadzat ci odpustit neveru?

0 Likes

(hegrida) #25

podla mna na oboje :slight_smile:

0 Likes

(suklo589) #26

jednoduche to veru nie je, ale to je ako s vacsinou zavislych ludi na drogach, hrani, alkohole velmi malo sa zatne a dobrovlne sa zmeni a myslim, ze to je tak s neverou, je to urcity druh potreby mat aj inych a malo kto sa cez to prenesie…

0 Likes

(silvusicek) #27

myslim, ze taketo veci v cloveku ostanu, aj ked sa ozaj snazi odpustit :confused:

0 Likes

(tanka8891) #28

Odvahu ano, lenze co je toto potom za zivot??

0 Likes

(adrena) #29

Clovek by mal byt verny voci tomu druhemu! V dnesnej dobe je to tazke ale da sa to!

0 Likes

(hegrida) #30

tym chces povedat, ze ak nemas partnera tak nemozes mat stastny a spokojny zivot?

0 Likes

(acidumka) #31

Podla mna to tak vobec nie je :slight_smile:

0 Likes

(lucinquamua) #32

Tak nevera je podla mna tazka vec na odpustenie a je to narocne. Vobec sa necudujem ludom, ktory to nedokazu a ktory sa kvoli tomu radsej rozidu.

0 Likes

(vlada23) #33

za mna uplne to najhorsie co moze byt, radsej nech ma necha ako keby ma byt s inymi a potom aj so mnou, fuj…

0 Likes

(ellinina) #34

Len casto ty nemusis ani len vediet o tom, ze ma aj niekoho ineho popri tebe :wink:

0 Likes

(Aluša) #35

Toto je pravda, niektorí to vedia dobre skrývať :confused:

0 Likes

(Erina) #36

Ale toto sú veci, ktorým sa podľa mňa nejako brániť nedá, keď človek bude chcieť podviesť, tak to proste urobí

0 Likes